Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondjam el a barátomnak,...

Hogy mondjam el a barátomnak, hogy terhes vagyok? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyunk,mert ő Franciaországban él(ott is született,mi is külföldön ismerkedtünk meg),én meg Magyarországon.Másfél éve együtt vagyunk úgy,hogy ő péntekenként jön Mo.-ra és hétfőn megy haza,néha marad egy teljes hetet,de amúgy minden nap beszélünk telefonon és webcamon,az idei nyarat vele töltöttem,egy családi ünnepség miatt jöttem haza,jövő héten utánam jön,hogy még együtt legyünk egy picit.

Ma reggel viszont + lett a teszt és kétségbe vagyok esve.


Szeptemberben kezdeném az egyetemet itthon és nem tudom,hogy mit csináljak...A barátom már többször felajánlotta,hogyha az egyetem mégsem jönne össze,akkor talán oda költözhetnék hozzá,nem kéne dolgoznom,azt csinálnék ott,amit csak akarok,bármit megvehetnék (ő elég tehetős...).Szóval nem az anyagi dolgokkal van a probléma,hanem hogy bárhogy is döntök,ez hatással lesz mindkettőnk életére valamilyen szinten.

Egész nap azon gondolkoztam,hogy kéne közölnöm vele ezt a hírt,de nincs normális ötletem,folyton sírok...


Ti hogy mondanátok el neki?Mit tanácsoltok?



Köszönön előre a segítségeteket !



2012. aug. 10. 21:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Ez utóbbi aggodalmaid csak kifogás. Egy nőben benne vannak az ösztönök. Minden babánál, akár második, akár sokadik, meg kell tanulni kezelni, bánni vele, hogy hogyan kell megfogni.

Nem fogod elfelejteni megetetni, mert emlékeztetni fog rá, hogy éhes! Fel fogsz éjjel ébredni, mert ez egy olyan megérzés. Nem alszik egy nő kicsi baba mellett olyan mélyen, minden neszre felébred. Ez mind ösztön.

És nyugi, ki fog alakulni. Most még idegenkedsz, de ahogy telik az idő és nő a pocidban, egyre jobban fogod szeretni!

Minden jót!

2 fiús

2012. aug. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
járjbe az egyetemre terhesen ameddig tudsz és levelezőn ami hiányzik tedd le,képzetséget.vegyél ajándékot babára utalo cuccot
2016. máj. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Megtartottad?
2019. dec. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!