Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Betegség, terhességi tünet...

Betegség, terhességi tünet vagy csak kimerültség? Lehet elment a baba?

Figyelt kérdés
Elvileg 6 hét 5 napos terhes vagyok. Már jó pár napja gyengének, lázasnak, másnaposnak érzem magam, néha a hideg ráz, szédülök, rám tör az éhség. Szóval mintha valami vírus lenne, de a környezetemben senki nem kapta el tőlem, a pici fiam sem. Most jöttünk meg egy nyaralásból, 14 órát autóztunk. De már előtte is voltak tüneteim. Az első terhességem szinte tünet mentes volt és ezért aggódok, főleg a láz és hidegrázás miatt. A héten megyek orvoshoz. Van valakinek valami ötlete hogy mi lehet ez?

2012. aug. 12. 12:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én a helyedben csináltatnák egy UH-t!
2012. aug. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Mára sokkal jobban vagyok. Szerdára van időpontom a nőgyógyászhoz. Felhívom őket hogy nem mehetnék-e ma. NEm volt semmi vérzés, semmi furcsa fájdalom, görcs, ugyhogy bizakodó vagyok. Majd írok hogy hogy alakul az életünk. Köszi hogy írtatok.
2012. aug. 13. 08:06
 13/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok, voltam dokinál. minden rendben a babával, van szívhang, kb 7 hetes terhes vagyok. Azóta is elég kótyagos vagyok, és elég sok problémám van az étkezéssel, ami az első terhességnél egyáltalán nem volt, úgyhogy ez most szokatlan. Köszi még egyszer hogy írtatok. Mindenkinek jó egészséget kívánok. Szép estét.
2012. aug. 16. 19:54
 14/15 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök, hogy jól vagytok!


Az evéssel nekem is voltak gondok, de majd jobb lesz talán!

Boldog babavárást!

2012. aug. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Igen, engem az a "talán" zavar ott a mondatod végén :D

Remélem tényleg jobb lesz.

2012. aug. 17. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!