Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzatviz el tud folyni...

A magzatviz el tud folyni megelőző fájások nélkül? Ha még csak pocak keményedéseim vannak? A 39. hétben járunk. és a baba elég aktiv reggel óta!

Figyelt kérdés
A reggeli pisilés után kb. 2 perccel kifolyt belőlem vmi vizelethez nagyon hasonló szinű folyadék. Nagyon kinos, de nem tudom egyértelműen megállapitani, hogy mi volt. Vizelési zavar (mert ugye erről is olvasni,én eddig vissza tudtam tartani) v vmi más.És még a nyákdugóval sem találkoztam... Tudna nekem vki aki már szült s.o.s. válaszolni? Köszönöm!
2012. aug. 15. 10:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Menj korhazba mielobb!! Magzatviz lehetett!!! Este 11 kor folyt el a vizem az elsonel. A fajasok 2 kor kezdodtek!!!
2012. aug. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Magzatviz szivárgás volt, igen. Aznap este 8kor világrajött makk egészségesen a kislányom. Minden a legnagyobb rendben, itthon vagyunk már pár napja.

Mindenkinek köszönöm a "jelenlétet" és a segitséget!

2012. aug. 22. 00:24
 13/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok és sok boldogságot nektek :-)
2012. aug. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Gratula! :) Jo egeszseget!
2012. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!