Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen haterrel es tortenettel...

Csajszibarackk kérdése:

Ilyen haterrel es tortenettel ti csinalnatok abortuszt? Annak fejeben, hogy te megtartanad a babat? (Nem itelkezest kerek hanem tanacsot! )

Figyelt kérdés

20eves lany vagyok,kozepsulimbol meg hatra van egy evem.Baratommal lassan 7honapja vagyunk egyutt,egyeb okok miatt mar 4honapja egyutt lakunk a szuleinel.Jelenleg 10hetes terhes vagyok,habar ez feltehetoleg nem pontos info,mert reg nem voltam orvosnal.

Kb 5-6hete derult ki h terhes vagyok,en elso gondolattol kezdve megakarom tartani a babat,vilag eletemben abortusz ellenes vagyok.De sajnos a baratom,edesanyam,baratom szulei,novere es parja elso reakcioja az volt,hogy nem maradhat meg a baba!!!Anyum.ezt 7gyerek utan mondja,baratom tesoja is tul van mar egy szuleseen.

Kezdetben nagyon sokat vitaztunk ezen baratommal,mert o egyaltalan nem akartam.felt,hogy az anyagiak miatt ez lehetetlen,meg neki az anyujanak kell segitenie anyagilag...

Majd eltelt egy kis ido es fkrdult a kocka,baratom megakarta tartani a babat,alberletet neztunk,nezett nekem vitamint,utana jartunk.dolgoknak..Majd en elutahtam par napra,es a csaladja telebeszelte a fejet h neki meg elnie kell,hogy o ehhez fiatal ott vannak az adossagai.stb S mar nem akarja a babat,(( Azt mondja a szive szakad meg,es szeretne ot de.most meg nem lehet;((

Edesanyumnak amikor wlmondtam o rogton azt kerdezte h most mi lesz,s oda lyukadtunk ki h nem akarja h megtartsam..Milesz az eletemmel..stb Sokat vacialtam azon h mi legyen hol azt mondtam anyumnak h marad hol hogy nem,szinte naponta vltozott..S ezen osszebalheztunl.s kozolte velem,hogy ot nem erdekli a baba,semmi.koze nincs hozza,semmi felelossege,es ha beteg a gyerek vagy barmi ot nem erdekli hagyjam.beken...O mar teljesen depis ettol az egesztol

Azota max az abortuazrol kepes beszelni arrol h en mit erzek soha!!!

Minden csaladtagom azt akarja ne tartsam meg..s annyira ezt mondogattak h keddre van idopontom beszelgetesrw;((( De annyira rossz,mert en akarom ot megtartanam...de swnki sincs melettem es ugy erzem egyedul maradtunk a babammal;(

Felek h mi lesz abortusz utan,valaha megbocsajtom-e magamnak;((( S hogy fogok a "csaladomhoz"viszonyulni;(

Hianyozno fognak a rosszulletek,a pcakom ami mar latszik;(((



2012. aug. 20. 06:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező:

[link]

2012. aug. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim válasza:
az már nem olyan kicsi...igen a párjának irányítás nincs a kezében de lehetne..ezt most nem anya meg nem a szomszédok cseszték el,hanem ő,itt neki kellene akármilyen gyenge jellem is,helyt állni,mégha nem is akarja a gyereket,kitarthat a döntése mellett úgy is hogy közben segít a lánynak átvészelni ezeket a dolgokat..de ahogy elnézem önálló döntése sincs.mit lehet várni akkor tőle,ha egy csecsemő neveléséről lenne szó?ezért mondtam,hogy jobb ha beleszámolod azt,hogy egyedül bírod-e.azután pedig idővel biztosan találsz valakit aki mellettetek lesz.
2012. aug. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:
crl a fejtetőtől popsiig mért méret, bpd a két halánték közti
2012. aug. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim válasza:
hát mindenesetre kíváncsi vagyok mi lesz veled(tek),és kitartást akárhogy döntesz,a te döntésed legyen,és ha már döntöttél ne gondolkozz többet azon mi lett volna ha...erős légy mindenképp
2012. aug. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:

45-dik hozzászóló vagyok. Akkor most hogy döntöttél? Elindítod a folyamatot? Beszéltél pároddal?

Kívánom, hogy rendeződjön az életetek.

2012. aug. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 Orsi_ ***** válasza:

szia!

Azt hiszem tudnék kicsit segiteni. Itt elersz: ellenrieder.orsolya@gmail.com

Orsi

2012. aug. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 A kérdező kommentje:

Nah akkor kezdenem ki hogyan reagalt

a dolgokra!:)

Anyukam es csaladcedelmia:Felhivtam

telefonin amikor eljottem a

csaladvedelmistol,mert elment hozza

beszelgetni,mert egy jofej

nocike.Mutattam neki a friss papurt

miszerint mar 11hetes vagyok!

Velemenye szerint vagy megcainaljak

vagy nem mivel eleg nagy a tergesseg

mar.Ezek utan felhivtam anyumat

mindtam neki h mi a helyzet erre kozli

velem,hogy direkt huztam el az idot h

mar ne lehessen elvetetni?!:O Meg h

most akk mit csinalok es ramnyomta a

telefont... Azota nemis beszeltem vele..

Baratom: Amikor felhivtam elsonek

telefonon neki allt vem balhezni...h

akkor kelett volna elvetetni mikor o

mondta az elejen..Sot ossze se kelett

vna hozni......Kesobb megint felhivtam

es meseltem neki az uhrol,hogy

elfordult,arabb "kuszott" a meresek

alol..Meseltem neki h megvan mindene

egyenlore egeszseges a babocaa:$ Es h

nagyon jok a meretei.Ekkor megkert h

tegyuk le a telot,mert elsirja

magat..Aztan amikor talakoztunk

hazafele meg mergelodos volt picut de

elolvasta o is a papirt meg minden..

Aztan amikor hazaertunk kerdezten

tole h azert megprobaljam meg

elintezni a mutetet..s azt mondta h

ne,mert 1 kockazatos mar ekkora

korban meg o mar egy emberi leny

meg minden es igy mar nem!!

Ejszaka hozzam bujt,megfigta a hasam

mint regen,megsimizte,reggel mielott

dolgozni ment megpuszilgatta a hasam

simii meg mindeen:$$ Szival total ugy

viselkedett mint korabban amikor

akarta!! Es a legvuccesebb ezer eve

nem hanytam..erre maa mondta a

pocimnak h csesszen ki velem ma:Erre

ra fel orara nem hanytam:D:D:D

Anyosom:O azt mindta h mar ne is

probaljam elvetetni...ha mar igy lett

akk lett..S o alapbol nem elenne beszelt

hanem h mikent mibol figjuk

felnevelni. Aztan mondtam neki h

remelem h fiu..erre o mondta h

kislanyt szeretnee:)

Most igy neznek ki a dolgok.Parom

jovoheti uhra jonni akar velem,mert

meg sosem volt!

2012. aug. 22. 09:57
 68/76 anonim ***** válasza:
Jajjj de jóóóóó hogy így alakult, nagyon örülök a boldogságodnak kérdező! :) Annyira szép időszak előtt állsz most :) Mostmár nyugodj meg, és ideje élvezni a terhességedet :) Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok neked!!!! :))))
2012. aug. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 A kérdező kommentje:
Nagyon remelem h most mar ilyen hatalmas vitak nem lesznek mar..Habar nagyon felek tole h lesz,de csak nem*-* Koszonom a tamogatast mindenkitol,a tanacsokat-velemenyeket:) Olykor azert irok majd mikent alakulnak am a dolgok:)
2012. aug. 22. 10:06
 70/76 anonim ***** válasza:
Nem lenne értelme a vitának már. Hidd el mostmár szépen beletörődik mindenki majd, mert kénytelenek. Sőt egy idő után szerintem veled együtt fognak örülni és várni a kis picúrt. Figyelni fogom majd hogy írsz-e :)
2012. aug. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!