Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves Mindenki! Mivel tudnám...

Kedves Mindenki! Mivel tudnám csillapítani égető vágyamat a cigaretta ellen? Ma teszteltem +at, szeretném, ha egészséges babóm lenne, de nagyon erős a cigi utáni vágy! Várom az ötleteket!

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 20:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia. I

Akaraterő , elszántság határozottság az amire szükséged van. Igaz én még a várandóság előtt évekkel leszoktam de nekem bejött a kézimunkázás ,üvegfestés , gyöngyözés amivel le tudtam kötni a kezeimet. Próbáld ki menj el egy hobbi bolba és nézz körűl hátha találsz kedverde való dolgot. Kitartás!!! Jó babavárást. 33-Hetes km

2009. júl. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem tedd egymás mellé egy asztalra a doboz cigit és a pozitív tesztedet! Szerintem nem kérdés, hogy melyik lesz a fontosabb az életedben!!!!


üdv: 39 hetes kismama

2009. júl. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A pozitív teszt után (amikor már 7-8 hetes voltam) azonnal elraktam az összes cigit, ami itthon volt. Utána sokszor gondoltam rá, hogy rágyújtanék, de már a rágondolástól is lelkiismeret-furdalásom volt. Ez volt másfél hónapja. A férjem azóta is dohányzik és egyáltalán nem zavar. A BABA AZ ELSő, MÁSODIK, HARMADIK... minden csak utána jöhet (Pl. saját vágyaink!)Örülök, hogy összejött.
2009. júl. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!