Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tarthatnak az 5 perces...

Meddig tarthatnak az 5 perces fajasok?

Figyelt kérdés

Tegnap delutan 5 ora ota 5 percezek. 1, masfel oran keresztul, aztan ujra 10 perc, es kezdodik az egesz elolrol. A fajasok eleg erosek, sot erosodnek, ha lehet ennel erosebb valami, de nem surusodnek.

Azota mar jott belolem barna ver, piros ver. Fog ez surusodni? Az elso gyerekem megszuletett 6 ora alatt az elso fajastol, ez most valami katasztrofa.



2012. aug. 21. 09:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Minden szülés más. Remélem, már bent vagy a kórházban! Koncentrálj inkább a fájásaidra a net helyett, hogy legyen majd erőd tolni, ha kell. Csak ügyesen!
2012. aug. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Remélem már kórházban vagy!
2012. aug. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
már rég kórházban kéne lenned főleg ha vérzel!! jesszus
2012. aug. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Normalis esetben mar korhazban lennek, de kulfoldon elek, elmeletileg itthon kene szulnom. 10 orakor jon a szuleszno. Csak mar nagyon szenvedek, azert irtam ide, hogy hatha valaki jart mar igy, es kapok biztatast, hogy minden rendben lesz.
2012. aug. 21. 09:41
 5/31 anonim ***** válasza:
Ne haragudj hogy megkérdem!Miért szülsz otthon??
2012. aug. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Itt zavartalan terhesseg eseten a korhazi szulesert rengeteget kell fizetni, Hollandiaban az itthon szules a "divat".
2012. aug. 21. 09:45
 7/31 anonim ***** válasza:
49%
ha vér jön,lehet h lepényleválás!! minden kismamának-elvileg- a fejébe verik,h ha elfolyik a víz,ha vér jön,azonnal kórház!! mi a fenéért nem hívsz mentőt?! tök mindegy hol élsz!
2012. aug. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne aggódj, minden rendben lesz. Ahogy írtad a szülésznő már úton van, hamarosan ott is lesz. Addig ne próbálj megnyugodni. A párod nincs veled?
2012. aug. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
49%

A piros ráadásul friss vért jelent...

atyám, húzzál már kórházba! kit érdekel mennyit kell fizetni! Szerintem ez elég indok, hogy ne kelljen!

2012. aug. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet tágulásos vérzés is, nekem is volt, pedig akkor még fájásom sem volt. Mondtad a szülésznőnek hogy mi a helyzet? Én előbb a vérzéssel kapcsolatban vele beszélnék a helyedben. Könnyű, szép és gyors szülést kívánok Neked és sok tejcsit :) Gondolok majd ma Rád!
2012. aug. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!