Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tarthatnak az 5 perces...

Meddig tarthatnak az 5 perces fajasok?

Figyelt kérdés

Tegnap delutan 5 ora ota 5 percezek. 1, masfel oran keresztul, aztan ujra 10 perc, es kezdodik az egesz elolrol. A fajasok eleg erosek, sot erosodnek, ha lehet ennel erosebb valami, de nem surusodnek.

Azota mar jott belolem barna ver, piros ver. Fog ez surusodni? Az elso gyerekem megszuletett 6 ora alatt az elso fajastol, ez most valami katasztrofa.



2012. aug. 21. 09:31
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
A piros vér teljesen normális már az utolsó órákban, nekem is volt tágulásos vérzésem, és élénk piros volt. Könnyű szülést neked, majd írd meg milyen volt!
2012. aug. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az is érdekes, h a szülésznő simán ott hagyja szegényt és közli h 2 óra múlva visszajön. Köszi. És ha a baba nem várja meg a kedves szülésznőt míg visszaér??
2012. aug. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom másik szenvedő anyukára is rá kell néznie a szülésznőnek. Nekünk ez furcsa, de náluk ez a normális. Kérdező, biztos minden rendben lesz, ne aggódj! Ha hamarabb kibújik a baba, bugyoláld be, és nem lesz semmi baj! De biztos ért hozzá a nő, és ránézésre tudja, hogy kb. mikor jön a baba, így nem hiszem, hogy lekésne róla.
2012. aug. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2012. aug. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
75%
attól még hogy itthon nem így szokás még nem biztos hogy annak a szülésznőnek elment az esze...
2012. aug. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
??
2012. aug. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
75%
15/25-ös vagyok. Nekem ugyanez volt, megvizsgáltak, már akkor kicsit elkezdtem tágulni, és mondta a nővér, hogy 1 órát várjak ás utána újra megnéznek. Ott ültünk kint a folyosón, nekem meg folyamatosan jöttek a fájások 4-5 percenként, ráadásul az nst is nagy fájásokat mutatott, mégis várnom kellett, Anyu ment oda szólni a szülésznőnek szólni másfél óra után, hogy mikor vizsgálnak már meg, mert már akkor nagyon fájt. És kiderült, hogy összesen nem is 1 órát, hanem 2-őt kellett várni. Végre megvizsgáltak és akkor már elég rendesen nyitva voltam. A szülés előtt is megvárattak, páromék kimentek szólni, hogy jöjjön az orvos, mert már nyomnom kell, erre mondta a doki, hogy tartsam vissza, amíg jön, csakhogy nem tudtam, mert a baba meg már jött volna, de szerencsére megvárta az orvost. Nem tudom, hogy neked van-e orvosod kérdező, de így jár az, akinek ninc, hagyják vajúdni a nyílt folyosón az embert és megvárattatják.
2012. aug. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
4
2012. aug. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Koszonom a sok valaszt!

Vegul a szuleszno burkot repesztett es 16:13-kor szuletett meg a kislanyom. 3290 gramm, 50 centi.

Kemeny volt, de nagyon boldog vagyok!

2012. aug. 22. 11:58
 30/31 anonim ***** válasza:
Gratulálok a babádhoz :)! 15/25-ös vagyok.
2012. aug. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!