Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek rosszul esne?

Nektek rosszul esne?

Figyelt kérdés
Nektek nem esne rosszul, ha a párotok el menne a barátaival szombat este, úgy hogy egyedül maradnátok otthon?Persze terhesség alatt.Én most nagyon kiborultam.
2012. aug. 25. 20:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem, én szoktam küldeni, hogy menjen már, mert magától nem megy. Harmadik babát várom. Hadd szórakozzon ő legalább, ha már én nem mehetek.
2012. aug. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
13%
Nekem rosszul esne. Nem vagyunk egyformák. De az én férjemnek eszébe sem jutott volna elmenni, biztos ezért vagyunk együtt:) Akit pedig 35 hetesen jóslókkal otthagy a párja, és azt ő sem veszi zokon, akkor ők így alkotnak egy jó párost. A bonyodalom akkor van, ha a kétféle tipus alkot egy párt... De azért ez nem olyan nagy baj ám:) Szerintem ez nagyon sokaknál van így!
2012. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem esett rosszul,mikor elment kicsit a barátaival. Had menjen, majd ha meg lesz a baba,úgyis keveset mehet. NE borulj ki, nem kuksolhat állandóan melletted. Szeretni még szeret attól biztosan!!
2012. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Az én párom gyakorlatilag a héten itthon sem volt... 12 órában dolgozott szerda csütörtök, péntek a haverjának segített festeni, este 7kor hazaért, fél 11kor elment...azóta nem is láttam, és alig beszéltünk...így már kicsit sok, de ha itthon lett volna mondjuk tegnap, és ma délután ment volna el, nem is lenne vele bajom :) Max azért szoktam rajta kiborulni egy kicsit (azt is már amikor egyedül vagyok), mert én nem tudok kivel és/vagy hová menni... De ez akkor is kiborítana ha nem lennék terhes :/


34 khm

2012. aug. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
51%
Nem, nem esne rosszul, sőt... Azért szerintem mindenkinek jót tesz néha külön kimozdulni, nem kell megfojtani a másikat.
2012. aug. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
parom epp a varosban van a barataival, szerintem hajnali 3-ig nem is jon haza. havonta biztos egyszer elmegy plusz hetente minimum 2x horgaszni is ,akkor is csak ejfel korul jon haza. engem nem zavar pedig utalok egyedul lenni ejszaka. node azert mert en terhes vagyok nem varhatom el hogy minden hetvegen es minden nap itthon uljon velem.
2012. aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

NAgyon ritkán(ha senki nem tudott a gyerekekre vigyázni, és valamelyikünk elígérkezett pl egy szülinapra) megyünk el egymás nélkül szórakozni, annyira szerelmesek vagyunk egymésbe, hogy számunkra az nem igazi kikapcsolódás, ha nincs ott a másik - úgy nincs értelme az egésznek.. Ez így volt amikor terhes voltam akkor is.

Pedig megéltünk együtt egypár dolgot. 5 gyerekünk van, 6 éve ismerjük egymást.

2012. aug. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
nem esne rosszul. így is napi 12-14 órákat melózik sokszor hétvégén is, hadd mulasson akkor egy kicsit. csak annyi hogy majd ha már itt lesz az idő akkor azért jobb ha mellettem lesz, de ez még odébb van. inkább most szórakozzon mint akkor amikor itt a kicsi
2012. aug. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem esne rosszul sem most sem ha meglesz a pici miért ne menne..én is elmegyek a barátnőkkel majd akkor is ha meglesz a pici...és már magára hagyhatom pár órára apával....


28 hkm

2012. aug. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!