Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség vége felé /első...

A terhesség vége felé /első alkalommal/ milyen céllal jön ki házhoz a védőnő? Mire lesz kíváncsi?

Figyelt kérdés
37 hetes kismama vagyok, holnap jön hozzám.
2009. júl. 26. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Megnézi hova kerül a baba, meg van-e minden amire szükség lesz.
2009. júl. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ige, mint az előző válaszoló írta, fel kell mérnie a környezetet és ha nem megfelelő, akkor jeleznie kell. hallottam olyanról, hogy télen egy babát nem engedett haza a védőnő a kórházból,mert nem volt fűtés a házban (szerintem ez teljesen érthető)

Illetve kérdezhetsz tőle mindenfélét,amire a tanácsadáson nincs idő. Én összeírtam mindent, amiben még bizonytalan voltam.

A babaruhákat is átnézi, ha kéred és megmondja, hogy kell-e még valami.

2009. júl. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a gyerekszobát nézte meg. Kicsit ciki volt, mert még nem volt berendezve, mondtam, hogy az elején velünk fog aludni, de ennek nagyon örült, mert szerinte úgy kell. (Mondjuk a mi szobánkban már bent volt a kiságy.) Igazából formaság, ha nem 10-en laktok egy szoba-konyhában akkor mindegy.
2009. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt szülés előtt egyszer sem.
2009. júl. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk már kétszer volt. Egyszer csak beszélgettünk elmondta részletesebben a kórházba menés előtti teendőket, és most a múlt héten a szoptatásról beszélgettünk. Utána egy kicsit körbevittem a házban, megmutattam a babaszobát, a mi szobánkat, átnéztük a cuccaimat, amiket viszek magammal a kórházba, a baba cuccait, segített kiválasztani, miben hozzam haza. Nekem sokat segített, hogy itt volt. Ja és összeírtuk, amit még nem vettem meg és kellhet az elején. 37 hetes kismama
2009. júl. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!