Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alhasi görcsös fájdalmat...

Alhasi görcsös fájdalmat okozhat az, hogy rossz helyre rúg, vagy rossz helyen helyezkedik a babó? Amugy nagyon lent van a kicsi, szinte kidugja a lábát.

Figyelt kérdés

27 hetes vagyok. Egyre többször fordult már elő. Orvosnál is jártam, méhszáj zárva, csak magnéziumot szedek.

Tegnap már nagyon-nagyon fájt. Négykézlábra álltam, úgy hintáztattam a derekam, és enyhült a fájdalom, majd megszünt.


2009. júl. 27. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Görcsöt nem hiszem,hogy okozhat.Inkább csak pillanatnyi fájdalmat.Mindenképpen említsd meg az orvosodnak.Valószínű amúgy,hogy idegszálat nyom,ha mozgásra elmúlik.Nekem a vesém görcsölt be párszor,mert nyomta,de ha mozogtam elmúlt.


39 h

2009. júl. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
30 hetes vagyok és nekem is sokszor nagyon tud szó szerint fájni, ha mocorog. Ő már a második babám, a lányomnál nem volt ennyire intenzív ezért sokszor én is értetlenül állok előtte, hogy vajon mitől érzem fájdalmasnak. NOs, doki és védőnő szerint nincs semmi baj, csak rossz helyeket rúg vagy üt...remélem. Szerintem is igyekezz helyzetet változtatni! üdv!
2009. júl. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!