Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek megint terhes? Missed...

Lehetek megint terhes? Missed ab-om volt június 22. -én. Azóta nem jött meg. Most egyenlőre nem lenék kész még egy új terhességre.

Figyelt kérdés
Gumival védekezünk, majd augusztusban megyek vissza a dokihoz.Viszont amíg még a három heti türelmi idő volt egy kicsit "játszadoztunk", de aztán rögtön véreztem is.
2009. júl. 28. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem vagy terhes.
2009. júl. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy tesztet először is. De ha itt olvasgatsz, többen írják, hogy kicsit felborul a ciklusuk. Akkor neked 4 hétre nem jött meg? 3 hétre jött meg? És akkor rendesen?
2009. júl. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a missed óta nem jött meg akkor kizárt,hogy babás legyél.Túl vagy az első mensin?A sex után meddig véreztél?Nem biztos,hogy az volt a mensi!
2009. júl. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem, azóta nem jött még meg.Az csak egy kicsi vérzés volt, mert akkor még néha vérezgettem és gondolom, h a szex miatt volt.

akkor szerintetek nem vagyok terhes.Van egy 14 hónapos kislányom és most csak vele szeretnénk foglalkozni.

2009. júl. 28. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!