Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most mégis hogyan igyam meg a...

Most mégis hogyan igyam meg a cukros löttyöt?

Figyelt kérdés

22 hetes kismama vagyok, a mai napig rosszul vagyok reggelente. Csak akkor múlik el a hányinger, öklendezés, ha valami szárazat eszek, pl. szendvics félét.

2 hét múlva mennem kell cukorterhelésre, és hiába mondtam a dokinak, hogy reggelente rosszul vagyok, még a joghurt sem akar megmaradni bennem, azt mondta, igyam meg a cukros löttyöt. De akkor 3 órán át nem ehetek, ihatok ugyebár, széjjel fogom magam hányni:( Ráadásul itt másfél deci vízbe teszik a cukrot. Tudom lehet citromot vinni, de könyörgöm, akinek eleve hányhatnékja van reggel, miért erőltetik?

Előző babámnál elég volt a sima zsemle+tej variáció. De most máshol lakok, és itt kötelező meginni.

Ráadásul a labor épületét sem szabad elhagyni, ott kell dekkolni 3 órán át. A kisfiamat meg nem nagyon van kire bízni addig, 16 hós.


2009. júl. 29. 12:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Igen, ez elég tapintatlan sajnos :( De valahogy ki fogod birni, egy idő után nem tudsz hányni, ha nem ettél, gondolj erre, és hogy VÉGE lesz! Minden rossz dolog egyszer csak befejeződik. Nekem mondjuk izlett a lötty, nem volt gond, és rosszabbra számitottam, olyan volt, mintha szőlőcukrot szopogatnék, ami ugye tápláló, igy a gyomrom is megnyugodott. Ne aggódj!! A kisfiadat nem tudod magaddal vinni, hátha akkor egyrészt kedvesebbek veletek, másrészt addig ott elszórakoztatod? (Tudom, nehéz...)
2009. júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Ez elég nehéz helyzet.Próbálj meg valaki kíséretet magad mellé,aki vigyáz a gyerekre és rád is.Sajnos ez ezzel jár,muszály kibírni,én is túléltem de mivel üres a gyomrod ezért nincs mit hányni csak öklendezés lesz.Gondolj arra hogy jó célért teszed.
2009. júl. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Három óra???

Egyről meg kettőről már hallottam, de háromról? Biztos ez a három?

Na nem mintha a kettőt könnyebb kibírni...

2009. júl. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Igen 3 óra,úgy mondták 60-120-180 percenként mérni.
2009. júl. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Megmondom őszintén,mire nekem a cukorterhelésre került a sor,akkor már nem voltak rosszulléteim,de bizony kihánytam a cukros löttyöt.Mondtam bent a nővérnek,hogy bizony nem maradt bennem,azt mondta nem gond.Azt nem értem miért nem lehet elhagyni az épületet,én még a szomszéd városba is átugrottam.
2009. júl. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

Az ln dokim ezek szerint nagyon rendes volt.Csak két kiflit kellett megennem két deci tejjel.1 órát vártam,és mehettem be.

Kérdezz rá,nem e lehetne így?!


39 h

2009. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ez azért röhej, hogy ahány hely, annyiféleképpen csinálják!

Nekem (az elsőnél, a másodiknál nem kellett) nagyon bevált, hogy amikor lement a cukros lötyi, akkor kiöblítettem a számat vízzel, így legalább a szám nem ragadt össze. Amikor pedig rosszul éreztem magam, akkor szintén öblögetés.

2009. júl. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tegnap voltam, igaz itt "csak" 2 órás. Azért izgultam, mert mikor reggel kinyitom a szemem, nekem is szilárdat kell ennem azonnal, így viszont órákon keresztül semmi.

Citrommal nem is volt rossz a lötyi, nekem megszüntette a gyomorégésemet (vihetsz 2 citromot is). Az tény, hogy ez volt a legkegyetlenebb vizsgálat, de ki lehet bírni.

A várakozás alatt jó, ha van veled valaki, én anélkül megőrültem volna.

2009. júl. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

Szerintem + ne idd meg a cukros löttyöt. Semmi nem kötelező, ha nincs a családban cukorbeteg és rendben van mindig a vizelet, szerintem felesleges. Kicsit Mo-n túlszabályozzák a dolgokat.

Ibsen 12 hét

2009. júl. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
az első babámmal nekem is csak 1 kockacukrot kellett bekapnom,vagy 1 zsömit,most én is kiakadtam.igaz,nekem izlett a lötyi.én 4 órát töltöttem a korházba,és mondta a doki,üljek le,nem kéne sétálgatnom cukor bigyó alatt elött között.nekem azt is mondta,elözö este már csak a tv macival egyek,ne is igyak.nem a fenét,persze hogy este 10-kor voltam a legéhesebb.ettem.ittam.
2009. júl. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!