Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még a terhesség idején ha...

Még a terhesség idején ha masszírozom a mellem, akkoor valószínűbb hogy beindul majd fájdalom nélkül a tej? Mikor kezdhetem a maszírozást?

Figyelt kérdés

Tegnap mondta vki, hogy így talán nem fáj amikor belövell a tej. De mi van ha emiatt megindul a tejem még szűlés előtt vagy ez nem lehetséges???

35 hetes kismama


2008. máj. 15. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ilyet még nem hallottam. A terhesség egésze alatt TILOS a mellet nyomkodni tudtommal.

És az, hogy fájni fog, vagy nem, abszolut relatív, van akinek igen, van akinek nem, van akinek első babával nem, de másodikkal igen.

TEhát szeritnem ne nyomkodd, és ne is maszírozd.

2008. máj. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Várandósság alatt a szervezetünk olyan hormont termel,ami nem engedi meg,hogy belövelljen a tej.AMúgy én nem vettem észre hogy különösebben fájna,csak inkább feszít az első néhány napban,de majd megszokod.
2008. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség alatt a mell stimulálása méhösszehúzódást okozhat, így koraszüléshez vezethet! Szóval ne piszkáld!

Egy dologgal tudod elkerülni a tejbelövellés utáni feszítő érzést: szülés után SOKAT legyen cicin a babád akkor is, ha még csak előtejed van. Éjjel is! Ha közben beindul a tejed, a baba egyből szívja is ki. Nekem sikerült. De a következő napokban-hetekben mindenképpen fogsz olyat érezni, hogy "majd szét durran" a melled.

Szülés előtt pedig biztos, hogy csak előtejed lehet, ettől nem lesz annyira tele, hogy fájjon.

2008. máj. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!