Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt úgy valaki, hogy azt...

Járt úgy valaki, hogy azt mondták neki 18 hetesen, hogy lány lesz a baba és végül fiú lett?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 21:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
De jó, ennyi válasz, adtatok ám most reményt, köszönöm! :) Első baba lesz igen, azért is akartunk fiút mert ő majd továbbviszi a családnevet meg hát a fiú az fiú az a fő. Egy lányt jóval később szerettünk volna.
2012. szept. 19. 07:09
 12/18 Major Andrea ***** válasza:

Barátnőmnek végig azt mondták, hogy kislány. Majd 38. héten csináltak még egy UH-t, és fütyije volt..... Most is csináltak neki tegnapelőtt mert 40+4 napos, de a kuki ott úszik. :)

Ja, és mindenük lányos :)

2012. szept. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Szia!

A munkatársam második házasságából várt babát, és az orvosa azt mondta neki 3-szor is, hogy lány lesz. Borzasztóan örült neki, mert a lányok apásak, a nagyobbik gyermeke amúgy is fiú, így nagy volt az öröm. Bevásárolt a szülés előtt a picinek. Szinte mindenből újat vett, lányosat, rózsaszínt meg pirosat. És mikor a csöppség kibújt megmutatta, hogy fiúcska. Akkorát káromkodott a szülőágyon, hogy az orvosa is meglepődött. Már egy éves a pici, de utólag már nem adja a fiát semmiért. Nagyon imádja, a férje talán még jobban is örül neki. Amit csak tudott visszacserélt fiús színűre, amit nem tudott azt eladta e neten. Nekem 6 hónapos a kislányom, nekem is 3-szor mondták, hogy lány, de én egy kicsit óvatosan vásároltam. Első perctől éreztem, hogy lány lesz, nagyon vártam a kis lényét. A nagy fiam 13 éves, mikor megtudta, hogy babát várok kiakadt, most meg annyira szereti, hogy sokszor rá kell szóljak, hogy ne birtokolja. Imádjuk.

2012. szept. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is azt mondták a 18 hetesen , hogy ez bizony kislány. Tegnap voltam 4D-n és az első mondata az volt az orvosnak, hogy itt láthatjuk a golyóit. Mi meg néztünk nagyokat, hogy mit lát? Mondta, hogy bizony töke van a menyasszonynak. Párom kicsit lelombozódott mert nagyon örült neki amikor úgy volt, hogy kislány. De végül is a lényeg, hogy egészséges legyen. Boldog Babavárást 24hkm
2012. szept. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

sógornőmnek is 16hetesen még lányt mondtak, majd 20hetesen már fiu lett!! Még pocakban van- valszeg marad fiu!!

:)

2012. szept. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :)
2012. szept. 21. 20:23
 17/18 anonim ***** válasza:

Szió !

Nekem egyébként kisfiam lesz és rögtön 18 hetesen megállapitották ,hogy kisfiú .Azóta már voltam 4 d -én ott én is egyértelmüen láttam a kukit . A kisfiúkat könnyebben megállapitják sztem lányzóknál több a tévedés.

Ird majd meg ,hogy lett .:)

2012. szept. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

...bocsika azért irtam igy rögtön ,hogy "nekem egyébként" mert felcseréletem a mondatokat és azt szántam a végére .:))

28hkm

2012. szept. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!