Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes kismamik, hogy vagytok...

9 hetes kismamik, hogy vagytok? : )

Figyelt kérdés
Nekem a következő tüneteim vannak: rossz szájíz, puffadás (de állítólag csak azért, mert folsavat szedek), és kicsit bővebb folyás. A hús,tojás és sajt szagától rosszul vagyok, de nincs se hányingerem, és még egyszer sem hánytam :)Legszívesebben fagyit ennék egész nap, pedig előtte sosem voltam édesszájú! Ti hogy vagytok? :)

2012. szept. 19. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Bár már 11 hetes vagyok leírnám, hogy én hogy voltam 9 hetesen.

A rossz szájíz nekem is megvolt, a ételeknek nem volt már olyan jó íze és ez most is megvan. Hányinger hányás nem volt eddig egyáltalán, nekem az elejétől kezdve elég erős mellfájdalmam van, ez a 9. héten is megvolt. Vegyes szájú vagyok, szeretem az édeset is és a sósat is, de soha nem tömtem magam halálra ezekkel, na de a 9. héten ölni tudtam volna egy franciakrémesért, persze sehol nem lehetett kapni, így kb 3 napja letettem róla. A 8. héttől minden szart összeeszek, és persze semmi nem esik jól.

Boldog babavárást.11+4hkm

2012. szept. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én is már 11hetes vagyok.

Nekem az elejétől annyi tünetem van hogy fel vagyok puffadva és feszül a cicim(már egy számot nőtt).Én is megettem eddig mindent,de sosem voltam chips-es.na de most...állandóan azt ennék(persze nem teszem).És csak a szénsavas víz esik jól.Kaja bármi jöhet,bár nem minden nap ugyan olyan az étvágyam.

2012. szept. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is a 11hétben járók nekem 9hétig nem is voltak tüneteim de most már elő jöttek többször is hánytam. 9hét végére már nem fájt a mellem de néha még fel vagyok puffadva.
2012. szept. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok



En 9 hetes vagyok.En emelygek 2 hete, citromot citrommal eszem es csak a szensavas dolgok veszik el a szomjamat.

Nem kivanok eteleket es csak a gyumolcsok esnek jol.

Hust es halat nem tudom megenni, de igyekszem valltozatosan etezni.Nekem a 7. heten puffadt nagyon a hasam, talan mar megy ossze :) lassan ujra beleferek a rendes ruhaimba, nem csak a kismama ruhakba.

Ez a terhessegem sokkal konnyebb mint az elozo :) akkor vegig hanytam


9+5 heteske

2012. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontoztam! :) Én is borzasztóan fel vagyok puffadva (mintha másnap szülni készülnék), de minden reggelre lapos hassal ébredek, csak amint eszek 1 falatot is, eszméetlen felfújódok :( Már elővettem 1-2 bővell felsőmet/ingemet, hogy a munkahelyen még egy ideig takargatni tudjam magamat, és csak "hízásnak" látszódjon...:)
2012. szept. 20. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!