Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amióta babát várok megjelent...

Amióta babát várok megjelent pár ősz hajszál. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

a baba miatt lehet hogy őszülgetek, vagy esetleg genetika?

kicsit korainak tartom, mert 22 éves vagyok. hajat viszont amíg babás vagyok nem akarok festeni.


2012. szept. 21. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:

előfordulhat, nekem is volt pár kósza ősz hajszál én 23 évesen szültem(még mielőtt lepontoznak,hogy ilyen fiatalon?

(igen,mert férjnél vagyok nem éhezik a gyerek, köszönöm)

mint ahogy a hascsíkosodás,hiába kenem ezerrel a pocakomat krémekkel elvileg ez is genetika,mert valakinek nincs.

nekem van.

és igen, útban a kistesó ,.

33 hetes kismama.

2012. szept. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

és gratulálok a gyerkőcökhöz :)

szerintem emiatt nem néznek le... :) ha meg igen az legyen az ő bajuk :)

2012. szept. 21. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Na akkor jó, nem vagyok egyedül! Első babánál 21 éves voltam:-) és nekem is lett pár ősz hajszálam. Nekem azóta 3.-ik baba jön most töltöm a 30- at, mondjuk most már festve van a hajam, terhesen az ammóniamentes nem árt a babának, ha esetleg zavarna.
2012. szept. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

szerencsére nem sok van, tényleg pár szál :)

elég régóta festem a hajam fekete-szőke-vörös-majdnem rózsaszín-fekete szóval volt már pár szín :)

most pihentetem kicsit a dolgot, aztán ha megszületett a pici utána talán megint festem, de csak akkor, ha romlik a helyzet.

2012. szept. 21. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!