Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a természet olyan bölcs,...

Ha a természet olyan bölcs, akkor miért van az, hogy a köldökzsinór táplálja a babát, megnöveszti a pocakban, aztán rátekeredik és tragédia lesz belöle?

Figyelt kérdés
Sajnos nekünk emiatt halt meg a babánk, 9 honapig semmi gond nem volt,csak a végén. :(
2012. szept. 22. 19:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
nagyon sajnálom, részvétem :(
2012. szept. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Részvétem :(

Az én fiamnak sem sokon múlt...a dokim megcsászározott.Azt mondta,hogy csoda,hogy túlélte.2-szer volt a nyakán a köldökzsinór

2012. szept. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Sajnálom,őszinte részvétem. Megdöbbentő,de babák nagy százalékára tekeredik rá a köldökzsinór,csak a szerencsésebbek ki is tekerednek belőle.A 37 héten vagyok,és nincs nap,h ne jutna eszembe.

Őszintén sajnálom,ami veletek történt.Nincs ennél nagyobb fájdalom. :(

2012. okt. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Azért volt veszélyben - utolsóelőtti - a babád, mert 2x volt a nyakán a zsinór? Nagyon megszorult?

Nekem sógorom úgy született meg, hogy 2x volt a nyakán a zinór, de semmi baja sem lett.

Lehet neki nem volt nagyon szoros.

Mert akkor van baj, ha megszorul valahol a zsinór, az még nem jelent feltétlen bajt, ha a nyaka köré tekeredik a babának, ugye?

2012. okt. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

nem bölcs a természet de úgy látszik vannak dolgok amiket nem tudott a genetikai fejlődésünk maximálisan megoldani -működőképessé tenni.. becsúszhatnak hibák. És ha becsúszik akkor az nagyon tud fájni.... :(

Részvétem....

2012. okt. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
kérdező őszinte részvétem. császárral uh-ral kiszürték volna neked
2012. nov. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom :-( Részvétem!

Nem tudom, bölcs-e a természet ...

Nekem 40+3-nál indították meg a szülést, pedig semmi jele nem volt, hogy jönni akar a Fiam, más okok miatt. És amikor megszületett, a zsinór nemcsak a nyakára volt tekeredve, hanem magán a zsinóron egy hatalmas valódi csomó volt. Bele sem merek gondolni, mi lehetett volna, ha várunk még akár csak 1 napot is ...

2012. nov. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
51%
Szia.Sajnálom nagyon és őszinte részvétem DE Miért kell ilyet ki írni ahol boldog kismamák várják a babát(teljes félelemmel,stb)Ez sajnos bárkivel előfordulhat tudom ,de erre meg van a megfelelő oldal .És nem bántásnak szántam hidd el csak ez mindenkit sokkol .Még egyszer nagyon,nagyon sajnálom és remélem,hogy minél hamarabb jön a baba aki a fájdalmat lecseréli boldogságra .Tisztelettel Zsuzsa
2012. nov. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ez olyan érdekes dolog a köldökzsinórral.

Nekem az egyik gyerek úgy született, hogy a nyakán volt egyszer a zsinór, a másiknak olyan vékony volt a zsinórja, hogy alig 2kg-mal született, totál táplálékhiányos volt és ezt nem tudták kiszűrni az UH-n!, a harmadiknak csomó volt a zsinórján- ez sem látszódott az UH-n (de ha láttuk volna is, mit tudott volna tenni a doki, nem tudta volna kicsomózni) de mindezt hálistennek megusztuk és három egészséges gyerekem van.

Sajnálom, hogy a ti történetetek nem így végződött, őszinte részvétem, borzasztó lehetett ezt átélni- és így visszagondolva hálát adok az égnek, hogy nálunk minden ok é lett.

:(

2012. nov. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Zsuzsa, valószínű, hogy a Kérdező is heteken, hónapokon át mint boldog Kismama látogatta ezt az oldalt.

Most, hogy ez a szörnyűség történt vele, miért kéne máshová "mennie"?

Persze, hogy mindenki aggódik a terhesség alatt, de attól, hogy a homokba dugjuk a fejünket, sajnos még nem válunk védetté semmitől ...

2012. nov. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!