Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székrekedés és az erőlködés...

Székrekedés és az erőlködés okozhat problémát a babának?

Figyelt kérdés
18 hetes terhes vagyok és iszonyúan fel vagyok puffadva, erőlködés okozhat problémát a picinek, mert ahogy megfogom a pocakomat nagyon keménynek érzem és reggel óta nem is érzem a picit mozogni.

2012. szept. 26. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem okoz problémát. 18 hetesen még nem olyan aktívak, ha aggódsz, igyál egy kávét, arra beindulnak, és sokakat meg is hajt.
2012. szept. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A székrekedés (ha tartósan fennáll) Neked okozhat problémát, úgyhogy próbáld rendezni a székletet, amennyire megy, első sorban természetes módszerekkel.
2012. szept. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy a babának nem okoz problémát, viszont neked lehet tőle aranyered. Sajnos én is hasonló problémákkal küzdök, így most elkezdtem enni joghurtot búzakorpával+aszalt szilvával. Eddig bejött, tudom ajánlani. :) Jó babavárást!
2012. szept. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Probalj meg rozsdban gazdag gyümölcsöket enni!En mindig azt csinaltam,söt ammi a legfontosabb hogy igyal rengeteg vizet mert az is segi,söt a viz nagyon fontos!En ezeket mind betartottam es nekem eddig semmi problemam nincs!30hkm :)Nagyon boldog babavarast
2012. szept. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!