Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerül a 4D UH a...

Mennyibe kerül a 4D UH a MEDIMOM-nál? Érdemes elmenni 12 hetesen? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Én 25 hetesen voltam ott 4D-n és nekünk nagyon megérte. Totál aranyos volt a pici, kaptunk egy-két jó képet, meg dvd-t az uh-ról. 55 euró volt, az akkor 14000 Ft körül volt. Szerintem 12 hetesen még korai a 4D, így 25 hetesen viszont nagyon szépen látszott.
2009. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Szia!12 hetesen még nagyon korai elmenni.Általában 24 hetesen szokták mondani,hogy akkor az ideális.12 hetesen még sok mindene nincs kifejlődve.Én 21 hetesen voltam,akkor már lehetett látni mindenét,de még akkor is azt mondták,hogy nagyon csontos.Nem tudom mennyibe kerül ott,ahol te kérdezed,de Én Gyöngyösön voltam ott 10000ft volt+ 800ft a képek darabja.Boldog babavárást.Linda
2009. aug. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én mindenhol azt olvastam,hogy 3-4-szer javasolt a 4D UH,előszőr a 11-13. héten.Ilyenkor minden genetikai hibát ki lehet szűrni és az ilyen gépek sokkal megbízhatóbbak,mint a sima egyszerűek.Nem a babamozi itt a lényeg,hanem a baba egészsége!
2009. aug. 3. 15:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Sima uh ugyanúgy ki tudja mutatni, ha gond van a babával. A mai uh gépek többnyire tudnak 2D-t, 3D-t és 4D-t is készíteni. 4D-t akkor szoktak a kismamák kérni, ha "mozizni" akarnak, ahogy te fogalmaztál. A férjem uh gépek értékesítésével foglalkozik, hidd el nekem, korai még a 4D. De ez a te döntésed, sokkal többet nem fogsz látni és a manó még nagyon kicsike...
2009. aug. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nálunk csak 2D van az orvosnál,úgyhogy mindenképpen elmegyek.Több szem többet lát,nekem a baba a legfontosabb!
2009. aug. 4. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!