Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki már az első pillanattól...

Aki már az első pillanattól érezte a baba nemét, annak tényeg olyan nemű babája született?

Figyelt kérdés

Nem ingott meg a hitetek a terhesség alatt?

Én a lányommal már az elejétől éreztem, hogy lány lett. Egyszer-kétszer átfutott az agyamon, hogy fiú, de kitartottam a lány mellett.

Most meg fiút érzek...


2012. szept. 29. 15:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Amíg nem voltam terhes, mindig kislányról álmodtam, hogyha majd egyszer az leszek, kislány lesz. Aztán ahogy terhes lettem, a 12. hétig olyan erős fiú érzésem volt, hogy már a fiú név is megvolt, de a 12-es uh-án már megtudta mondani a szonográfus néni, hogy 99%, hogy lány. Ez azóta is így van, azóta már 3szor is megerősítették, hogy kislány, remélem a szülésnél sem fog más kiderülni.

32 hkm

2012. szept. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gratulációkat is! :)
2012. szept. 30. 13:28
 23/26 anonim ***** válasza:

Én kb fél évvel ezelőtt azt álmodtam,hogy iker fiaim születtek(másfél éve ikrekkel foglalkozom a munkámban,ennek tudtam be az ikres álmot)és a nagypapám leszidott,hogy miért nem tanítom meg beszélni ezeket a gyerekeket,pedig még újszülöttek voltak. Aztán Júliusban várandós lettem és bár lányt szeretnénk,akárhányszor becsuktam a szemem,mindig egy felém tipegő,kis szőke fiúcskát láttam. Aztán a 9.héten kiderült,hogy ikreket várok. A 12.héten pedig az egyik baba úgy fordult,hogy megmutatta a zacsit.:) Most már csak azon imádkozunk,hogy ha már ketten jönnek,akkor 1 fiú-1 lány legyenek.


Kívánom,hogy Nektek is olyan nemű legyen,amilyet szeretnétek!:)


14+6 hetes,ikres kismami

2012. okt. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Mikor megtudtuk, hogy baba van, nem igazan ereztem, hogy milyen nemu lesz. Regebben (par eve) sokszor almodtam, hogy kisfiam van, de az aldott allapot elott, mar rendszeresen kislannyal almodtam ami mindkettonk vagya. :) Nagy jelentoseget tulajdonitok az almaimnak, ami szerint 50-50%, de valami miatt a sejtesunk az kisfiu. Mindenesetre okt 18-an kiderul, mi is a nagy helyzet baba fronton :)

19 hetes vagyok, es elso baba lesz, ugyhogy van izgalom :)

Gratulalok a kismamaknak!

2012. okt. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Az elozo bejegyzo vagyok, es kiderult, hogy kislanyunk lesz :)
2012. nov. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Gratulálok :)
2012. nov. 8. 09:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!