Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki már az első pillanattól...

Aki már az első pillanattól érezte a baba nemét, annak tényeg olyan nemű babája született?

Figyelt kérdés

Nem ingott meg a hitetek a terhesség alatt?

Én a lányommal már az elejétől éreztem, hogy lány lett. Egyszer-kétszer átfutott az agyamon, hogy fiú, de kitartottam a lány mellett.

Most meg fiút érzek...


2012. szept. 29. 15:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Az első pillanatban megéreztem hogy lány,az is lett:)
2012. szept. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Elso perctol kezdve ereztem h kislany. Sosem inogtam meg, UH is igazolta h kislany. es kislanyom is szuletett.
2012. szept. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

én is lányt éreztem nagyon már mikor tudtam h terhes vagyok.a 12. genetikai uh-án mondták h itt bizony kukinak nyoma nincsen.én elmentem 15.héten uh-ra hcsak pillantsanak rá h minden oké-e. és azt mondta a doki h 150% h kisfiú.

még nem tudtam teljesen ráállni a fiúra..még mindig lányt érzek!!!

2012. szept. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Hát én mindigis kislányt álmodtam magamnak, de ahogy teltek a hetek a pozitív teszt után, minden lányra utaló jel ellenére (babonák) fiút kezdtem érezni. És ez olyan erős volt, hogy mikor elmentünk 4Dre, én azt mondogattam a páromnak, hogy NA VÉGRE elhiszed, hogy kukaca van. :D És nyertem :D Valahogy nem tudtam lányt elképzelni, holott egész életemben kislányt vártam, terveztem, és mindenki más is azt tippelte a környezetemben. De örülök, hogy kisfiú :)
2012. szept. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Én azt álmodtam ,hogy kisfiam lesz és ez az álom után csak azt éreztem,hogy ez így is lesz és csak kisfiú lehet. Így is lett :)
2012. szept. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy ennyien írtatok! Sajnos még nagyon messze van nekem, hogy megtudjam most jól érzem-e.


Írjatok még! :)

2012. szept. 29. 19:28
 17/26 anonim ***** válasza:
Szia! Világ életemben úgy voltam vele, hogy nekem biztos kislányom lesz majd. A teherbeesésem előtt egy hónappal babával álmodtam de kisfiú volt. Mindenki azt mondta amikor már tudtak a terhességemről, hogy biztosan kislány mert úgy érzik csak én voltam vele úgy, hogy szerintem fiú lesz. 18 hetes uh-n kislányt mondtak, mindenki örült persze én is csak volt egy kis hiányérzet félém. 24 hetesen 4d-n kiderült, hogy bizony itt kukac van. Nekem lett igazam és mindenki koppant egyet:-) Boldog Babavárást
2012. szept. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Elsőnek kislányt éreztem, nem mutatta meg magát. Álmomban elém jött, egy kicsi szőkeség, és elmondta, milyen nevet akar magának. Olyan nevet, ami nem is volt a mi listánkon. Mikor megszületett, megkapta ezt a nevet, most egy éves kicsi szőkeség...

A tesót most várom, kisfiút érzek. Egyszer már álmodtam vele, épp szültem, rám tették, és boldog voltam, hogy fiú :) Még nem tudjuk, kicsoda ő, de tényleg fiúnak érzem. Tavasszal kiderül.

2012. szept. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Én kislányt éreztem, még virágos ruha is lebegett a szemem előtt és kislányos színek. S jók szoktak lenni a megérzéseim, úgyhogy nagyon hittem benne. A 13. héten derült ki, hogy kisfiú! Imádtuk, hogy így alakult, de mai napig nem értem, miért éreztem az ellenkezőjét.
2012. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Szia!


Én előbb kisfiút éreztem, aztán meg fogalmam sem volt, csak azt tudtam, hogy kislányt szeretnék. Persze a kisfiúnak is ugyanúgy örültünk volna. Kislány lett.


Gratulálok moira!, hogy úton van a kistesó.

2012. szept. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!