Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák-anyukák, ti terhesség...

Kismamák-anyukák, ti terhesség alatt ittatok alkohol mentes sört vagy pezsgőt?

Figyelt kérdés
Nem vagyok alkoholista!!De míg nem voltam terhes,nyáron a nagy meleg napok után jól esett az ízesített sör esténként a férjemmel.Volt olyan is,hogy vettünk pezsgőt és este egy jó film mellett ketten megiszogattuk,vagy közben jókat beszélgettünk.Amióta terhes vagyok,a férjem kb 2x ivott alkoholmentes citromos sört és megkívántam én is,én én is ittam.Ugye ez nem árt a babának??Bár kicsit féltem tőle,hogy mi van,ha még sem teljesen alk. mentes,és azóta nem is ittam!!Ne értsétek félre,SOHA NEM TUDNÉK ALKOHOLT EMELNI A SZÁMHOZ MÍG TERHES VAGYOK!!!
2012. okt. 8. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
ittam én is alkoholmentes ízesített sört. sőt két korty bort is mert megkívántam.
2012. okt. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

hát én a múltkor megnyalintottam(szó szerint) egy kis édes likőrt.

na bumm !

36 hetes kismama :)

2012. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
A terhesség előtt kb. 2-3 évvel ittam utoljára alkohol, utálom.... mióta terhes vagyok meg néha megkívánom de nagyon, egy-egy korty sör, egy pohár bor, sőt volt egy szülinap egy kis kupica pálesz is lement....semmi baja tőle:-) olvastam erről mert lelkiismeret furdalásom volt és azt írják a hozzáértők, hogy egy egy korty alkohol egyáltalán nem árt, sőt egy pohár bor még vérképző is!
2012. okt. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ csajok :) Akkor alkoholmentes sört ihatok ha megkívánom?! Szilveszterkor meg alk. mentes pezsivel fogok koccintani a párommal.. :)
2012. okt. 8. 21:22
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

nem kell annyira túlreagálni.

valakinek az orvosa ajánlja hogy napi 1 dl édes vörösbort igyon meg ..

2012. okt. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem 1pohár rendes pezsgőtől sem lesz semmi bajod/bajotok. :)
2012. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Még rendes sört is ihatsz.


Ha alkoholmentes sört iszol olyan, mintha málnaszörpöt, vagy teát innál, hiszen semmi alkohol nincs benne.

Én vörösbort, sört, pezsgőt is ittam a terhesség alatt 1-1- dl-t, mégsincs semmi baja a babámnak.

Ha megkívánod csak nyugodtan igyál meg pár kortyot.

2012. okt. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
én is ittam a nyáron párszor jól lehűtött alkohol mentes citromos sört, munka közben ezt engedélyezték, meg amúgy sem ittam volna alkoholosat még akkor sem ha lehet, mert hát a baba ne legyen benn részeg :D nem ártott az alkoholmentes, és a 40 fokban lássuk be, igencsak jól tud esni :) a védőnő szerint akár 1 pohár vörösbort is meg lehet inni, persze nem minden nap, de nem árt meg :)
2012. okt. 9. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az alkoholmenetes sörrel nincs semmi baj. talán jobb is mint a cukros üditők, hiszen komlón és maláta. néha egy egy pohár bor sem lehet baj.
2012. okt. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Miért kell mindent így túl reagálni? Ezt nem rosszból írom, ne haragudj kedves kérdező, de szerinted mi baja lesz a babának egy pohár ALKOHOLMENTES sörtől? Ti kólát nem isztok? Én iszok! És iszok hetente hétvégén egy pohár Traminit is mert jól esik főzés vagy takarítás közben. 14+3hkm
2012. okt. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!