Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák-anyukák, ti terhesség...

Kismamák-anyukák, ti terhesség alatt ittatok alkohol mentes sört vagy pezsgőt?

Figyelt kérdés
Nem vagyok alkoholista!!De míg nem voltam terhes,nyáron a nagy meleg napok után jól esett az ízesített sör esténként a férjemmel.Volt olyan is,hogy vettünk pezsgőt és este egy jó film mellett ketten megiszogattuk,vagy közben jókat beszélgettünk.Amióta terhes vagyok,a férjem kb 2x ivott alkoholmentes citromos sört és megkívántam én is,én én is ittam.Ugye ez nem árt a babának??Bár kicsit féltem tőle,hogy mi van,ha még sem teljesen alk. mentes,és azóta nem is ittam!!Ne értsétek félre,SOHA NEM TUDNÉK ALKOHOLT EMELNI A SZÁMHOZ MÍG TERHES VAGYOK!!!
2012. okt. 8. 20:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
72%

Én 4 hetes terhes voltam az esküvőmön. Igaz tudtam róla, de egyéb komoly okok miatt volt akinek nem szabadott megtudni, így eléggé feltűnő lett volna ha nem koccintok. Hát koccintottam a férjemmel, és az anyakönyvezetővel.

Sőt már kétszer is ittam egy egy pohár rendes sört, mert annyira nagyon megkívántam, pedig nagyon ritkán iszok.

Amúgy a sörnek tejserkentő hatása van :)

2012. okt. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
az alkoholmentes az igazából csak csökkentett alkoholtartalmú. Olvasd el a címkét. De különben szerintem annyi alkohol nem árt, én néha ittam ilyen sört, de mióta megszületett és szoptatok nem.
2012. okt. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!