Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Feltehetek egy számomra kínos...

Feltehetek egy számomra kínos kérdést? Egy kicsit szégyellem!

Figyelt kérdés
10 hetes terhes vagyok.Amióta megtudtuk a férjemmel,hogy babánk lesz,nem nyúl ,,úgy,, hozzám.(Egyszer 7 hetesen betette próbából,de nem volt neki jó,mert nem tehette be teljesen)Azt mondta,hogy terhesen nem fog velem szexelni,mert félti a babát,hogy nehogy ettől baja legyen,és hát valamennyire én is félek tőle.A védőnő azt mondta,hogy a 12.hétig ne éljünk házas életet.Viszont én kb 3 hete egyre jobban kívánom a szexet,és maszturbáltam is már(csak csikló izgatással okoztam magamnak örömöt).Ez ugye nem ártott a babának??Ugye ez nem okozhat vetélést?A 12.hét után megpróbáljuk a párommal?Csak ha nem teheti be teljesen akkor neki nem jó,nem élvezi a dolgot.Mit tegyek?Mert szeretném is már újra a szexet,de viszont féltem is a babát nem kicsit.Meg félnék attól,hogy az orgazmus elindítja a szülést.
2012. okt. 9. 00:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Kb 10 hetes koromig furi (nem túl jó) érzésem volt a méhem körül miután örömet okoztam magamnak, így próbáltam minél kevesebbet csinálni. Mi amúgy rendszeres élünk nemi életet (heti 5x kb)azóta is mióta babás vagyok, hál isten a férjem nem fél, mert nincs is mitől félni, a baba jó helyen van. Volt hogy kicsit fájt, mert úgy szexelünk mint régen, de akkor szóltam/szólok neki hogy finomabban. "Berakhatja" a párod teljesen, de ha neked az kellemetlen akkor szólj neki, neki pedig ebben segítenie kell neked. Ha nem képes kompromisszumot kötni akkor meg maradjon szex nélkül, már bocsi. Terhesen érzékenyebb az ember ott lent (is), hol így jó hol úgy jó és normális esetben szerintem ezt elfogadják a pasik. És ne félj az orgazmustól, ha nincs baj (erős görcs, vérzés vagy bármi rossz) akkor nyugodtan lehet.

14+3hkm

2012. okt. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

11-es vagyok

Még annyit, hogy anyukám mindig azt mondja: A terhesség nem betegség! Mindent lehet úgy csinálni ahogy régen, csak vannak helyzetek amikor óvatosabbnak kell lenni. Én így vagyok a szeretkezéssel is, a cipeléssel is meg bármi mással is.

2012. okt. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi éltünk végig házaséletet az utolsó két hétig. Semmi gond nem lett belőle.
2012. okt. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Csak ugy lehet orgazmusa a férjednek ha "beteszi"?

Más formáját az örömszerzésnek nem ismertek?Én nem kívánom a szexet a párom ezt meg is érti meg amúgy szokott fájni is!

De ha ö szeretné megoldjuk a "dolgot"!Ennyire nem lehettek szemérmesek?

2012. okt. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!