Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beszéljek neki a babáról vagy...

Beszéljek neki a babáról vagy felesleges?

Figyelt kérdés
8 hónapja viszonyom van a főnökömmel és tegnap kiderült,hogy terhes vagyok.Nem tudom,hogy beszéljek-e vele erről vagy teljesen felesleges,mert szinte tudom,hogy mit mondana...De azért mégis tőle van a baba.Vagy talán jobb lenne kihagyni az egészből,nem tudom.

2012. okt. 13. 22:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%

Figyelj. Nem szép dolog nős emberrel kezdeni.

Ha eddig nem hagyta el a családját, ezek után sem fogja.

Képzeld magad a felesége helyébe...


Értem, hogy nincs rajta kívül senkid. Azt viszont tudnod kellett, hogy ha voltatok együtt védekezés nélkül, akkor becsúszhat a baba. Meggondolatlan voltál. A nőknek kell a védekezésről gondoskodni, a férfiak csak játszanak a mi testünkkel. Nem nekik kell kihordani egy gyermeket és nem is nekik kell kés alá feküdni...

Beszélj vele minél előbb!!!

2012. okt. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
66%

Ha kitörlik, ha nem, az marad az igazság amit írtam! Hiába nem tudni részleteket, TUDTA, hogy nős, mégis megállt neki! Ezen semmi nem változtat!

Szegény kisbaba nem tehet róla, hogy az apja egy szemétláda hűtlen féreg, az anyja meg egy ringyó. Csak reméljük egyiket se örökli majd..

2012. okt. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Hű, hát így nem is egyszerű a dolog...


Nem fogja miattad elhagyni a családját nagy valószínűséggel egy pici kedvéért, ha a 8 hónap alatt sem hagyta el őket, gondolom neki ez így "kényelmes" volt.

De tudnia kell róla, mindenképpen beszélj vele, ne vállalj egyedül semmit, ebben ketten voltatok benne.

Védekezés nélkül bármikor teherbe eshetsz. Ezt a jövőre mondom...


Huhh, belegondoltam, hogyha az én férjem lenne az apa............jajjjjjjj....

:(((

De nem akarok vádaskodni, mind a ketten hibásak vagytok!

2012. okt. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Egyébként miért írtad, hogy nem lehet megtartani a babát?
2012. okt. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Azért nem lehet,mert akkor valószínűleg kiderülne minden,néhányan már így is sejtik a dolgot.

Ő biztos,hogy nem szeretné a babát,ha én mégis megtartanám,akkor lehet,hogy kirúgna.

2012. okt. 14. 14:37
 16/21 anonim ***** válasza:

Terhes nőt nem lehet kirúgni.

Egyébként bánod már ezt a kapcsolatot?

2012. okt. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én azt tudom neked mondani,hogy mindennek OKA van.Azért ne vetesd el a babát,mert félsz,hogy kirúgna,azt meg nem kell elmondani a munkahelyeden,hogy tőle van a baba.
2012. okt. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 kudos ***** válasza:
73%
Nehéz helyzet. Azt gondolom a "ringyózás" nem helyénvaló, mert nem tudunk eleget- sőt semmit - erről a 8 hónapról. Egy biztos, én belehalnék, ha a férjem, aki egyben főnök is egy munkahelyen, teherbe ejtené az alkalmazottját. Soha nem heverném ki. Beszéljétek meg, nekem sok ismerősöm vetetett el korai terhességet, itt még lehet lépni. Nem azt mondom, hogy abortusz párti vagyok, kérem majd mellőzni a gonosz megjegyzéseket a további válaszokban, de egy gyermeket felnevelni, apa nélkül, a mai világban, gyes-tgyás-gyed ből piszok nehéz. Ne is beszéljük a bűntudatról ami társul ahhoz, hogy a főnököd gyermeke , aki már megszületett és ugyanúgy ártatlanul mint a feleség, szenvednek majd egy életen át emiatt. Mindenképpen beszélj a főnököddel, diszkréten, mond el, hogy teherbe estél. mondhatnám, hogy lehettetek volna óvatosabbak, ha már csalja a feleségét, de késő. Más lenne a helyzet, ha úgy állnátok, hogy házasság, összeköltözés előtt, akkor lehetne ráfogni, hogy nem sikerült az előző kapcsolat, és induljon az új élet, de úgy érzem itt nem erről van szó. várjuk a fejleményeket. üdv
2012. okt. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
43%
Szegény gyerek. Apja qrvázik, anyja r-banc. Nem irigylem a feleséget és a már meglévő 5 éves gyereket. Ők isszák meg a levét annak, amit ez a két sz@aralak művelt.
2012. okt. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező! Érdeklődök, hogy mi van veled, megtartottad a babádat? Jól vagy?
2013. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!