Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szolnatok, ha a parotok...

Mit szolnatok, ha a parotok igy viselkedne? Csak a hormonok miatt reagalom tul? Tenyleg rosszul esett.

Figyelt kérdés
A lenyeg a lenyeg,hogy a parommal jo par napja nem volt koztunk semmi (amugy sincs rendes szex,mert veszelyeztett vagyok),de megoldjuk mashogy. na mar most torokgyuszija van es laza volt,egyertelmu nem kivanta a "szexet",aztan 2 napja jobban van,kezdemenyeztem szoban es mashogy is,de azt mondta,hogy meg nincs jol nem kivanja. Ma elmegyek a gyerekkel setalni,hogy legyen nyugta pihenni,de visszajottem,mert a pelenkazotaskaty a lakasban felejtettem,erre azalatt 2 perc perc alatt mar rakeszult,hogy kielegiti magat. ezzel alapbol nincs problema,mert nyilt titok,hogy neha o is es en is szerzunk magunknak is kulon-kulon oromet,de igy,hogy engem visszautasit,hogy inkabb magat intezze el,ez nekem nagyon megalazo volt. Egyebkent 2. terhesseg,alig hiztam,szoval erre sem tudom fogni,esetleg emiatt lenne. :( nektek nem esett volna rosszul? persze amikor rakerdeztem,hogy erre nem beteg? akkor terel egybol..
2012. okt. 14. 18:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
egyebkent nem a baba miatt,mert eddig sem volt soha rola szo,hogy inkabb nem csinalna,mert hogy a baba..sot...
2012. okt. 14. 20:00
 12/16 anonim ***** válasza:
42%
sztem ne hagyd annyiba, most vedd elejét ezeknek a dolgoknak, beszéljétek meg mi a gond veletek mert tuti van!
2012. okt. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
38%

Hát egy ilyen hiszti után én is inkább magamhoz nyúlnék, már ne haragudj. Mondta, hogy nem érzi még jól magát. A farkát nem kell babusgatni órákon át, hanem kb 5 perc alatt lerendezi. Nyilván te is hiányzol neki, csak még nem érezte magát a toppon ahhoz, hogy (számodra) megfelelően hely tudjon állni. Én tökre megértem. Az én párom most már félt, mert nagy a hasam, és én könnyítettem magamon, mert ez egyszerűbb volt, mint rávenni őt, hogy de még is szexeljünk, mert nekem hiányom van. És ő is kényeszteti magát, ha én nem érzem magam "erőm teljében" a dologhoz. Ha ezen kiakadsz, ráadásul ennyire, és nem vagy megértőbb, akkor hogy várod, hogy ő megértő legyen veled szemben? Mondjuk persze, meg kell az ilyeneket beszélni, de próbáld meg egy kicsit az ő helyébe képzelni magad és ne női fejjel, hanem férfi fejjel, mert ég és föld a kettő. Ajánlom John Gray könyveit:

[link]

Nagyon jókat és okosakat mond, neked is és párodnak is érdemes elolvasni!


34 hkm

2012. okt. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
én nem vagyok veszélyeztetett, 3 hete nem volt semmi amikor a párommal így jártam mint te. rettentő rosszul esett és amikor szóba hoztam a dolgot akkor teljesen fel volt háborodva rajta hogy számon kérem rajta. engem nem zavarna hogy kielégíti magát, csak akkor ne hanyagoljon el mellette.
2012. okt. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

nálunk sem túl sűrűn van szex. neki lágyéksérv műtéte volt 2 éve, időjárás változásra fáj neki. meg reggeltől estig dolgozik és hulla fáradt. ha magának csinálja nem akadok ki rajta, mert akkor csak magára kell figyelnie, nem kell az én igényeimet is figyelembe venni. abszolút megértem, mert inkább ne legyen semmi, mint hogy "félbe hagyjon" engem.


szerintem a hormonok miatt kicsit túlreagálod, de valahol meg érthető is a reakciód. várj pár napot míg tényleg jobban lesz, akkor már biztos nem fog elutasítani.

2012. okt. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ugy latom 1-2 valaszolo felreertelmezi a dolgot..nem azzal volt a gond,hogy magahoz nyul.. ahogy irtam ez eddig sem volt titok egyikunk reszerol sem,de szerintem elobb legyen rendben a kozos szexualis eletunk es utana a sajat magunk kenyeztetese,ne pedig elobb magunkhoz nyuljunk,mint a parunkhoz
2012. okt. 15. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!