Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? Többi lent.

Lehetek terhes? Többi lent.

Figyelt kérdés
Párommal nem védekezünk,és úgy kb.3-4 napom van hátra a nemvártig,és ma reggel pedig egy olyan érzésem volt egy darabig,hogy ma lehet már meg fog jönni,(és azért hittem így,mert a múlt hónapban is 3 nappal hamarabb jött meg,(amit nagyon furcsáltam is)ami eddig sosem volt rám jellemző,hisz mindig azelőtt percre pontosan jött meg a vérzésem,)de semmi,helyette fehér,mintha ilyen összetett lenne,folyásom volt,és eléggé éreztem ott alól,hogy nem vagyok száraz odalent. ..Nem tudom,de ilyen nekem még nem volt mostanában,viszont eddig az összes 'terhességi tünet'-et megtapasztaltam már,de eddig a hányinger volt a leggyakoribb. ..És most a napokban is volt,viszont nem olyan durva,mint ami korábban is volt,csak most inkább émelygek!Aztán van még olyan is,hogy WC-re kell járkálnom 5 percenként,pedig nem iszom sok folyadékot,pont annyit,amennyi kell!Szagokra eléggé érzékeny lettem mostanában,főleg a párom férfi spray-ére :D És a melleimhez mikor hozzáérek,elég érzékenyek,és mostanában azt vettem észre,mintha feszesek és kemények lennének,és jól láthatóan ott van bennük egy csomó kék ér,ami korábban nekem nem volt. ..Mondjuk tegnap pl:. egész nap szédültem. ..Jah,és mostanában megkívánok bizonyos dolgokat,hol csokit,hol ezt,hol azt,és azt feltétlen meg kell ennem!!Ez most konkrétan azért lehet,mert tényleg baba van a dologban,vagy pedig valami más,amiről én nem tudok,de már volt ilyen valakinek??!!Amúgy 21 vagyok. :) Fontos,a válaszokat előre is köszönöm!Üdv:.Erika. :S
2012. okt. 15. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon akarod a babát? Mert ennyi tünetet rég láttam együtt :D

Nekem is ezek voltak, szóval nagy esélyes van arra, hogy sikerült a baba :)

Nemvárt napján ellősz egy tesztet, és okosabb leszel, de a tünetek biztatóak.

2012. okt. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem mondhatnám azt,hogy nagyon akarom a babát,de nem vetetném el,ha mégis sikerült!Lehet rég láttál ennyi tünetet együtt,de van ilyen,meg kinél hogy jönnek ki szerintem,és mik. ..Aha,értem,de ha csak összejött,akkor tényleg nem tudok mit tenni,ez van!..Igen, tudom,hogy tesztelnem kellene,de lehet már a teszt sem mutatná ki,mert van olyan,hogy annyi hcg hormon gyűlik fel a női szervezetben,hogy egyik tesztnél sem mutatja ki,de azért lehet megpróbálkozok egy teszttel,mert soha nem lehet tudni,bár nem sokat bízok hozzá,meg amúgy sem bízok a tesztekben,bár arra felkészülök,ha negatív lesz,akkor inkább elmegyek a nőgyógyászomhoz,és kérek egy hasi ultrahangot,az még lehet jobb is!
2012. okt. 15. 13:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg kicsit túl sok a tüneted ahhoz képest, hogy még nem is késik. Nekem annyi volt csak, hogy gyakrabban jártam wc-re és fáradékony voltam. Vársz még pár napot, ha nem jön meg akkor tesztelsz. Ha negatív lesz, nem kell dokihoz menni. Vársz még egy kicsit, hátha megjön.
2012. okt. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Eldönthetnéd, hogy terhes vagy-e vagy sem.

2012. okt. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes tesztelni, ha már késett néhány napot, és a halvány csík is számít. Azért gondoltam, hogy akarjátok a babát, mert írtad, nem védekeztetek. Abból pedig baba szokott lenni elég sok esetben. Mi kétszer hagytuk abba a védekezést a férjemmel, mikor babát akartunk, és lett is rögtön, mikor nem akartunk, mindig védekeztünk. Ha nem akartok, akkor védekezni kell :/
2012. okt. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Elolvastam amit az előző blinkelt. Nagyon unatkozol kedves kérdező?
2012. okt. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!