Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tanácsot szeretnék kérni....

Tanácsot szeretnék kérni. Felelőtlenség lenne nem elmennem még orvoshoz?

Figyelt kérdés

5 heteske vagyok, de még csak pozitív tesztjeim voltak.

Nem tudom eldönteni, hogy mikor jelentkezzem be orvoshoz?

Ilyenkor még csak jobbesetben petezsákot találna, ha jól tudom, ezért fordult meg a fejemben, hogy várnék még 2 hetet, 7 hetesen már biztosbbat tud mondni. Viszont ha esetleg méhen kívüli lenne a terhesség akkor 2 hetet már csúsztam... Félek, mert első baba és szeretnék mindent jól csinálni. Mik a tapasztalatok, tanácsok ez ügyben?


2009. aug. 9. 16:02
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm tanácsokat Mindenkinek!


11:54-es, magán dokihoz tervezek menni, sajnos azt tapasztaltam eddig szinte mindenben, hogy nagyon nem mindegy! Sajnos akihez területileg tartozom nőgyógyász ne az igazi, sokan panaszkodnak rá, hogy nem alapos, bukó stb, így ezt eleve elvetettem, hogy oda megyek. A másik része, amit írtál te is, ami miatt a magándoki mellett voksoltam, hogy van uh rendelőben, nem kell külön menni sehová 1 rendelés alatt megnéz mindent. Ha hetente akarok szívhangot nézetni, akkor mehetek hetente - megkérdeztem tőle legutóbb:) - persze ezt meg kell fizetni.

2009. aug. 11. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!