Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó heteiben járó Kismamik...

Utolsó heteiben járó Kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Vannak jóslóitok? Hogy viselitek a végét?

Én november 4-re vagyok kiírva, de teljesen zárt vagyok, se jósló fájásom, se egyéb. Kicsit türelmetlen vagyok. :(

38+4 hkm


2012. okt. 24. 17:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Első vagyok újra! Azt érzem, hogyha felállok az ágyról, hirtelen befeszül a hüvelyemnél, és míg megyek, feszülget folyamatosan, sokszor nem is bírok megmozdulni, de wc-re csak muszáj valahogy kimenni. Illetve ez a feszülgetés a baba mozgásakor is érződik. A másik: főleg este, éjszaka tapasztaltam eddig, hogy a méhszalag hihetetlenül fáj, annyira, hogy egyik oldalamról nem tudok átfordulni a másikra. Én nem tudtam, mi ez, féltem is, hogy mi történik velem. A védőnőm mondta, hogy ez a baba, csinálja a helyet a fejével, ékelődik befelé...
2012. okt. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os, akkor lehet, hogy a kórházban összefutunk :) Ha van kedved írj privit.

Én is alig bírok egyik oldalamról a másikra fordulni, nekem is feszülnek a szalagok. :S

2012. okt. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Szia, én november 27-re vagyok kiírva, most vagyok 35+2. Nekem már minden bajom van, fáj mindenhol, a méhszájam is 2110. Az orvosom szerint nem húzom végig, és én is abban bízom, h. hamarabb szülök, mert már tényleg nem jó sehogy. Az első babámat 38+4 napra szültem spontán, 12 óra alatt.
2012. okt. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Szia. Én noveber 20-ra vagyok kiírva de az orvos szerint hamarabb meglesz. a ctg is már 2 hete rendszeres 100-as fájásokat mutat de én nem érzem. A méhszalagok és a medencém húzódását én már a 4hónap óta érzem de mostanába intenzívebben. Iszonyat front érzékeny a picim. Tegnap le akart szakadni a derekam. Reggel amikor felébredtem azt éreztem, hogy na most menni kell és mégse. elmentem ctg-re de negatívat írt rá a dokim és hazaengedett. Én Kecskeméten fogok szülni. Ja és már a második fiam lesz.


36+3 hetes kismami

2012. okt. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Jó Nektek, hogy vannak jelek a korábbi szülésre. Nekem semmi....:(

Drukkolok, hogy mindenkinek minden simán menjen.

Írjatok majd, hogy kivel mi lett. :)

Jó egészséget!

2012. okt. 26. 12:13
 16/23 Fanina ***** válasza:

szia kedves kérdező!

Hogy vagy mi újság,egyben vagy még??Én nov 5 re vagyok kiírva és még egyben vagyok van már jó pár jelem de még enm bujt ki a csöppségem!!

2012. okt. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Szia!

Még egyben vagyok. :(

Különösebb jel nincs, a nyákdugó távozott néhány napja. Várakozó állásponton vagyunk, nagyon szeretnénk már babázni. :)

Ha Nálad nem történik semmi a kiírt napig be kell feküdj a kórházba?

2012. okt. 31. 19:18
 18/23 Fanina ***** válasza:
a kiirt nap után még egy hetet várnak és utána befektetnek és megindítják a szülést de remélem nem lesz rá szükség!!
2012. okt. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Nálunk 2-3 napot várnak, és utána fektetnek be. Naponta van egy csomó vizsgálat, ebből a szempontból jó. Legalább állandó ellenőrzés alatt áll a kismama. Nagyon remélem, hogy nem kell befeküdjek.

Te próbálsz valami szülésbeindító praktikát? (szex, talpmasszázs, ilyesmi) Málnalevél teát iszol? Én már a 36. hét óta rendszeresen, remélem segíteni fog.

2012. okt. 31. 20:22
 20/23 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 2-es vagyok. Az én kisfiam végül oktober 30-án hajnalban megszületett. Éjjel fél 2-kor keltem a magzatvíz elfolyásra, 3 perces fájásokkal mentünk be, 1 cm-es volt a külső, zárt volt a belső méhszáj, 4 óra múlva született meg, császárral. Már itthon vagyunk. Remélem nektek is nemsokára meglesz! Drukkolok nektek!
2012. nov. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!