Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kevésbé orulnetek azonos nemű...

Kevésbé orulnetek azonos nemű testvérnek? Melyiknek orulnetek a lelketek melyen jobban? 2 fiú vagy 2 lány?

Figyelt kérdés

Sokan( különösen az átlag, akik két gyerneknel nem vállalnak tobbet) úgy szeretnek, hogy különböző neműek legyenek a gyerekek.

De mi a tapasztalat nálatok, ismerősök körében, ha azonos neműek a gyerekek? Melyiknek van jobban hianyerzete, ha van?

Csak kíváncsiság.:) Nekem két fiam van, szeretnenk meg egy babat, és megint örülnek fiúnak is, nem lenne hiányérzetem. Viszont azt érzem, ha lányom vagy lányaim lennének, megorulnek egy kisfiuert. Barátnőmeknel két lány van, a férje különösen vágyna a fiúra, eddig is arra vágyott.

Szerintetek van abban valami, hogy a fiukat kicsit jobban akarjak a szülők, vagy hülyeség?

Szerintem is egyenrangu a két nem, de sokszor ezt tapasztalom.

Nagyon érdekel!:)


2012. okt. 26. 14:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

2 fiam van,imádom őket!

Harmadiknak nagyon kislányt szerettünk volna,ő is fiú lesz.

Persze szeretjük és várjuk,de nagyon boldog lettem volna most egy lánnyal.

mindennek oka van,ennek is.

Akinek 3 babája van ott szerintem nagyon örülnek,ha a 2 egynemű után más születik.

Mindenki azt szereti akije születik és fő,hogy egészségesek.

2012. okt. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
63%
Az első fiú. Másodikra hol kislányt, hol fiút szerettem volna. Apa egyértelműen lányt, lány is lesz:-)) Tényleg örültem volna mindkettőnek!De egyértelmű, hogy inkább 2 fiú, mint 2 lány!! Sőt ha lenne harmadik, akkor megint fiút szeretnék.
2012. okt. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem egy lányom van. Most tudtam meg, hogy a kistestvére fiúcska lesz. A férjem rettentően örül neki, én egy kicsit a szívem mélyén még egy kislányra vágytam volna, lányom úgyszintén.
2012. okt. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

5.vagyok

10.-nek!

Miért nem lehet ráadni a ruhát a 2.babára ha egyneműek?Ha a 2.baba esetleg kisebb súllyal születik akkor belenő,ha nagyobb akkor meg ott van az eggyel nagyobb ruha nem?De egy rózsaszín bodyt nem adhatok fiúra.Tehát nagyon értelmetlen amiket írtál a ruha dologról.

2012. okt. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Három kisfiam van. Ha a negyedik is fiú lenne, én nagyon boldog lennék. Persze egy kislánynak is örülnék. De sajnos nem tervezük több gyermeket.
2012. okt. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem az elso kislany,es masodiknak is kislanyt szerettem volna,ossze is jott :) Paromnak mindegy volt. Nagyon sok anyuka ismerosom van,es en meg pont azt veszem eszre,hogy az anyukak inkabb kislanyt szer
2013. jan. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem az elso kislany,es masodiknak is kislanyt szerettem volna,ossze is jott :) Paromnak mindegy volt. Nagyon sok anyuka ismerosom van,es en meg pont azt veszem eszre,hogy az anyukak inkabb kislanyt szeretnenek,mert inkabb babaznanak,mint autoznanak,meg persze a lanyos csini ruhak miatt...mondjuk en nem ezert akartam kislany,valahogy ugy erzem,a kisfiukkal nem tudok mit kezdeni...ja,es annyira csodas latni,ahogy elgyengitik az apjukat :)
2013. jan. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!