Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kötelezhet az anyám abortuszra?

Kötelezhet az anyám abortuszra?

Figyelt kérdés
16 vagyok véletelenűl csúszott be mindig védekeztünk de ha már igy alakult megakarom tartani az anyukám abortuszra akar küldeni kötelezhet rá ?
2012. nov. 3. 07:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
19%

"Kedves Csilla, felvilagositalak, hogy a világon egyetlen 100 százalékos védekezési módszer van csupán a fogamzasgatlasra: ha nem élsz nemi életet....."


Ez igaz, de manapság -tisztelet a kivételnek- két módszer az elterjedt:

1. kiveszi a srác időben;

2. ezt mormolják:

ki vétkezés nélkül szültél,

add, hogy szülés nélkül vétkezhessek!

2012. nov. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
54%
és miért szeretnéd megtartani a babát? meg a barátod mit szólt? ő hány éves?
2012. nov. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
55%

vajon az, aki azt irta, az örökbefogadás jobban fáj, mint egy abortusz, az már átesett valamelyiken is? Nem hinném.

Azért elég szégyen, hogy itt a válaszolók többsége az abortuszra biztatja ezt a lányt, amikor ő nem akarja eldobni a gyereke életét, és nyilván tujda, hogy nem a könnyebbik utat választja, de mégis ezt választja. Egyáltalán honnan tudjátok, hogy a nem fogja tudni eltartani a geyreket? Lehet, hogy a párjával közösen sikerül nekik. Abban sem vagyok biztos, hogy automatikusan a baba gyámja a nagymama lesz. Bűr nem vagyok jártas ilyen dolgokban az igaz.

Szerintem jól döntöttél kérdező! Büszke lehetsz magadra jogosan. Az örökbeadás is szép dolog. De az abortuszt ne válaszd. Örökre bánni fogod!

2012. nov. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
41%
16 eves. Az meg bőven gyerek.... A baba gyamja mindig az anya valamelyik szülője. A baba apja csak akkor lehetne, ha házasok lennének, akkor meg felesleges, mer a házasság nagykorúsitana a kismamát es nem lenne szükség gyamra. Mivel meg dolgozni nem dolgozott, csak gyest kapna, ami édeskevés.
2012. nov. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Jégtánc ***** válasza:
50%
Anno,mikor ilyen fiatalon teherbe estem,elvetettem,és nem bántam meg.Azóta 38 éves vagyok,van 3 gyermekem.Nem lennék ott ahol vagyok ha 16 évesen megtartottam volna.Jól gondold át.Sulit hogy akarod befejezni? Mert azt azért be kellene.Mi van ha 3 év múlva csömöröd lesz? Aztán a gyermekedre vetíted ki.A másik meg amit a többiek is kérdeztek.Hogy akarod eltartani?Gondolod anyukádnak ez az álma?
2012. nov. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
54%

az apa mit szól?és az ő szülei?


mert ha pozitívan fogadják és tudnak is segíteni nektek akkor tényleg megoldás lehet hogy összeházasodtok.és akkor megtarthatod a babát mert a házasság nagy korusít.


viszont azt nem tudom 16 évesen kell e szülői engedély a házassághoz.de ha kell akkor erre már rá kell beszélned anyudat.


nagyon sokan vannak akik ilyen fiatalon szülnek és ha van segítségük akkor semmi hátrányuk nem származik belőle.


26 éves 2 gyerekes anyuka

2012. nov. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
66%
Gyamhivatali engedély kell, a szülők véleménye nem számít kiskorú házassága eseten. Azt viszont tudni kell, hogy ha nem tudjak igazolni, hogy képesek érzelmileg, mentálisan es gazdaságilag is a közös életre, akkor nem kapnak rá engedélyt.
2012. nov. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
73%
Nem nem kötelezhet rá. Beszéljétek meg nyugodtan a dolgot, mindig van megoldás, és nem kell azonnal az abortuszra gondolni. Ha ő válallná a gyámságot, de befejezhetnéd a sulit, később pedig kereshetnél valami munkát, és segíthetnél te is az anyagikaban is.
2012. nov. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
89%

Évfolyamtársam is 16 évesen lett terhes, megtartotta. Magántanulóként tanult, letette az érettségit, majd fősulira ment és dogozik mellette. Megkockáztatom, sokkal jobb anya, mint sok 30 éves! Szóval a baba nem jelenti azt, hogy nem lesz szakmája, nagyon sokan tanulnak gyerek mellett!


Kérdező, ülj le a szüleiddel (és az apukával), és beszéljétek meg, hogy lesz a legideálisabb, kinek mit kell ahhoz vállalni, hogy rendben menjen minden a továbbiakban. Semmiképp se hagyd ott az iskolát, és egy időre elfelejtheted a bulizást, de mindent lehet, csak akarni kell!

2012. nov. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
72%
melyik degeneralt barom pontoz le,minden normális valaszt????
2012. nov. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!