Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kötelezhet az anyám abortuszra?

Kötelezhet az anyám abortuszra?

Figyelt kérdés
16 vagyok véletelenűl csúszott be mindig védekeztünk de ha már igy alakult megakarom tartani az anyukám abortuszra akar küldeni kötelezhet rá ?
2012. nov. 3. 07:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
84%
Nekem az egyik rokonom lett 16évessen terhes. Le ült a szüleivel és a barátjával együtt megbeszélni a dolgot. Szerencsére a mindenki támogatta. Igaz az anyja egy kicsit az elején ellenkezett de be látta a dolgot. Addig járt suliba míg jónak látta. Mára már meg van a 2 gyerkőc és férjhez is ment 18évesen. Sokkalta jobb anya lett mint az egyik munkatársam.
2012. nov. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
49%
na akkor én is elmondom a véleményemet. nem rég regisztráltam csak pedig már 4éve olvasgatok itt,de az ilyeneket már nem bírom kihagyni. Egy 16éves mi a frásznak akar gyereket szülni???? Egy kisfiam van 27éves vagyok. A férjem 3munkahelyen dolgozik, az enyém a 4. Fizetjük a lakáshitelünket, rezsit, óvodáztatjuk a gyerekünket. Küzdünk a mindennapokért, azért hogy a gyereknek minden meglegyen. ha hónap végén beteg akkor is kitudjam váltani a gyógyszerét... Meggebedünk egy második gyerekért de nem merjük bevállalni. Te kedves kérdező mi a nyavalyából neveled fel becsületesen??? Vagy csak nő majd csóri mint a dudva.:(
2012. nov. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
42%

Anyukád köteles téged 18 éves korodig eltartani, de az unokájával szemben nincs ilyen kötelezettsége. Lemondhat a gyámságról- különösebb indok nélkül- és a gyereked akkor állami gondozásba kerül.

Ezért érdemes megszülnöd és tönkretenni a saját életedet is?

2012. nov. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Kedves 22-es, nem mindenkinek van pl. lakáshitele, lehet, h jobb körülmények között is élnek.

Valóban szomorú, hogy sokan ennyire egyből az abortuszt javasolják. Ha a szexhez felnőtt volt, akkor ehhez a feladathoz is fel tud nőni, és nagyon becsülendő, hogy így gondolkodik, érez. És pont emiatt, lehet, h nagyon megviselné egy abortusz.

2012. nov. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Mitől felelős gondolkodás megtartani 16 évesen egy terhességet a semmire alapozva? Merthogy amíg a kérdező nincs 18 eves, semmi, de semmi támogatás nem jár neki, meg a gyerek gyamja is másvalaki, jó eséllyel a kérdező anyja lesz....
2012. nov. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
"melyik degeneralt barom pontoz le,minden normális valaszt????" egyetértek
2012. nov. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!