Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hurutos köhögés terhesség...

Hurutos köhögés terhesség alatt, különösebb fájdalom v. láz nélkül?

Figyelt kérdés

Szóval, 4. hete köhögök-ugatok, a házidoki széttárta a kezét mind a 2 alkalommal, és annyit tanácsolt, hogy igyak szirupokat köhögésre, gyógyteát stb. Megtettem, semmi eredmény. Javasolta, hogy menjek fül-orr-gégére, ott a dokinő azt mondta, hogy valszeg a sok gyomorsavam okozza ezeket a tüneteket, eltérést nem talált, de hagyjam abba a szirupokat, aludjak magasabb párnán és lehet, hogy csak a szülés után fog elmúlni. Köszi.


Ki találkozott már ilyen "kórsággal" és mit tudott tenni?

Lassan úgy érzem, hogy felköhögöm szegény gyermekemet (bocs, tudom, hogy hülyeség), de sokszor úgy köhögök, mintha min 30 éve cigiznék.


2009. aug. 12. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát el kell szomorítsalak, de nekem nincs jó tapasztalatom. 1 hónapos km korom óta küzdök nátha-allergia szerű tünetekkel, amiből 4 hónapos koromra köhögés lett, most 26 hetes vagyok és már fulladok is néha alig kapok levegőt. Asztma szerű rohamaim vannak.

Az orvosok eddig széttárták a lezüket és azt mondták, hogy terhes vagyok és gy reagál a szervezetem.

Ami egy baromság!!!! Már hallom, hogy sípol a tüdőm is, úgyhogy most bejelentkeztem a tüdőgondozóba, hátha ott mondanak valamit. Holnap megyek, ha kapok valami jó infót írok róla. Lényegében 8 dokinál voltam már. Ezek közül voltam 4 magánrendelésen hátha, majd azok foglalkoznak velem, dehát eddig csak kifizetett felesleges pénzem ment rá és ugyan olyan köhögés van rajtam minden nap.

Ja és soha nem cigiztem, nem voltam allergiás, asztmás és semmi ilyesmi. Ha találsz valami megoldást kérlek írd meg, mert már én is megőrülök ettől, hogy senkisem segít!

2009. aug. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szily Luca válasza:
Szia én 30 hetes terhes vagyok, engem egy hete gyötör ugyan ez, elégé megis vagyok iedve, mert nekiált fájni a bordám és a melkasom(szúr és nyom). A nagyon meleg tea (müanyag küblibe öntve) nagyon jó, mert a melkasodhoz is nyomhatod miközben iszod, és kelemes meleg átjárja a tested, miközben kortyolgatod akkor leviszi a szutykot a torkodról is és talán kevesebbet is köhögsz majd tőle. nekem megszüntette a sipolást is, és egyre jobban érzem magam, bár a lengőbordáim felsőb része még mindíg fáj de egyelőre ezt betudom annak, hogy a baba már nagyon nyom mindent(amugyis egy elég pici nő vagyok).
2012. ápr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mi újság veletek?

én is már 4 hete küzdök vele, s nem akar múlni.

kiderült, hogy mi okozta? valóban a terhesség hozta elő? okozott valami gondot a babánál?

32 hkm

2013. júl. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!