Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtt kevesebbet mozog...

Szülés előtt kevesebbet mozog a baba? Mert apuka kérdezgeti mikor megyünk már szülni, de hát a baba egész este meg van "vadulva":D

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 19:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

5-és 7-es vagyok. A nagy baba nem feltétlenül jelent császár-indikációt, testalkattól (medenceméret) és a kötőszövetek tágulási-nyúlási képességétől függ. Nekem mindenki azt mondta hogy nem lesz gond mert elég széles a medencém és a tágulásnál minden ment szépen rendben, de a végén mégiscsak vágni kellett. A baba meg 4000g volt. És mint írtam még a fejét is mozgatta kifele jövet. :) De ne felejtsd a szervezetünk csodákra képes! A szülés is egy ilyen csoda. :) Még most is könnyek szöknek a szemembe a meghatottságtól ha visszagondolok azokra az órákra, percekre. Bármikor újra átélném... Irígyellek!!! :D

Bármilyen módon szülöd is meg a babádat ez a legcsodálatosabb dolog ami emberrel történhet! :)

Nálunk is apa folyton kérdezgette... aztán a kiírás előtti éjjel kezdődött is.

Te hanyadik hétben vagy?

Mi most fürdettünk apával, Kismanó már alszik mint a kisangyal! :D

2012. nov. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!