Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Panikbeteg kismamak, volt...

Panikbeteg kismamak, volt rohamotok a terhesseg alatt?

Figyelt kérdés

Ma reggel szornyu rohamot kaptam. 2 eve mar, hogy jol erzem magam, nem kell gyogyszer, minden ok. Ma reggel a korhazban kotottem ki, soha meg ilyen rosszul nem voltam.

Gyogyszert szerencsere nem kaptam, de fogalmam sincs, hogyan kezeljem ezt a tovabbiakban. Akinek volt ilyen megosztana velem? 28 hetes vagyok.

Koszonom!


2010. aug. 4. 02:51
 1/7 anonim ***** válasza:
mi tortent veled ?
2010. aug. 4. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Velem szerencsére nem történt semmi a várandósság alatt. Igyekeztem kerülni az olyan szituációkat, amik kiváltják nálam a rohamot.

Viszont egy jó hír: nálam enyhült a betegség, mióta megvan a baba.

Vigyázz magatokra!

2010. aug. 4. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem keress valamit,amiről elhiszed megvéd a rohamoktól.lehet ez egy könyv,egy kitűző,ruha darab vagy akár egy kabala vagy szerencse kő.Teljesen mindegy mi, a lényeg bizz benne hogy védelmez titeket.sokat jelent a tudatalatti dolgok beidegződése.jó ha kettőt tartasz belölle,nehogy elhagyd az egyiket!hidd el,segít
2010. aug. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is pánikos vagyok, vagyis voltam, de a terhesség alatt már egyszer rámjött, igaz nem vészesen. Nézzél utána az interneten a moksa elixírnek! Én is most rendeltem, nem akarok kockáztatni semmit sem! Meg vannak direkt erre homeopátiás szerek is. Ezzel a babónak sem ártasz.
2010. aug. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnálom ami veled történt.Én is 28 hetes vagyok,nálam a pánik depresszióval is társul:-(Mióta babát várok,nem szedek gyógyszert,és bizony nagyon hullámzó a hangulatom.Olyan roham nem volt még,mint amit leírtál,de iszonyat nehéz bárhová is elindulni itthonról,mindig arra gondolok,hogy a piciért teszek mindent,nem szabad elhagynom magam.

2010. aug. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi tortent. Egyszercsak megszedultem es majdnem beestem a sinek koze a metrora varva de meg elkaptam a korlatot es utana zsibbadtam, kivert a viz, nem lattam rendesen hol elsotetult a vilag, hogy "csillagok", fajtak a testreszeim de nem egyszerre es nagyon szedultem. Annyi erom volt, hogy felhivtam a fonokomet, hogy nem vagyok jol es hogy hazatantorogjak - meg jo, hogy kozel lakunk. A ferjem rohant ki elem, neki mar csak annyit tudtam belenyogni a telefonba hogy rosszul vagyok jojjon ertem! De igazabol nem is emlekszem mit mondtam - ezt o mondta. Hivtuk a korhazat, itt minden kismama kap egy csomagot ahol le van irva veszhelyzetben mit csinaljunk. A korhazas csaj hiszterikusan uvoltott, hogy azonnal hivjon mentot mert akkor mar nem kaptam levegot es sipoltam mint egy asztmas -Istenem szegeny asztmasok!!!!!- aztan a ferjem ugy dontott, hogy nem var a mentore, be a kocsiba es irany a korhaz...az oxigen maszk segitett abbahagyni a sipolast. Babanak semmi baja szerencsere, de amit ossze boxolt szegeny tegnap mar estere rendesen fajt a hasam. Benn tartottak monitoron aztan pszichologus aki valami terapiarol beszelt de hogy hol? meg mikor?

Nem tudom mi okozta. Munkaba indultam mint minden reggel. Hanytam, mint minden reggel...fogalmam sincs.

2010. aug. 4. 14:38
 7/7 anonim ***** válasza:
szegény! nekem írhatsz bármikor, ha csak egy hallgatótárs kell akkor is!
2010. aug. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!