Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Direkt nem olvasgatok terhessé...

Direkt nem olvasgatok terhességgel kapcsolatos oldalakat mert tudom, hogy csak beparáznék. Szerintetek felelőtlen vagyok, hogy nem tájékozódok jobban?

Figyelt kérdés
Természetesen ha van kérdésem, arra rákeresek, vagy felteszem itt (ebben a kategóriában is direkt ritkán olvasgatok, csak a többiben szólok hozzá) vagy megkérdezem az orvostól ha nem tűnik sürgősnek. Egyszerűen nem merek belemélyedni a terhesség témába, mert tudom,h beképzelnék magamnak mindent és durva rémtörténetből is van rengeteg. Nekem elégnek tűnik, amit anyukám mesél, meg a családban is van sok kisgyerek, látom/tapasztalom hogy mennek a dolgok. Ti hogy vagytok ezzel? Amíg nincs semmi probléma a terhességemmel (járok védőnőhöz, nőgyógyászhoz, háziorovoshoz) addig ugye nem gáz?

2012. nov. 16. 11:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én még csak ma voltam az első UH-n, 6 hetes körül lehetek, de én is pont ma fogadtam meg, hogy elég volt. Nem olvasok több fórumot, cikket, mert már teljesen rá vagyok parázva mindenre. :) Pedig még eléggé az elején vagyok. :D Szóval szerintem jól teszed! Rengeteg a rémtörténet...dehát nyilván ezeket jobban kiemelik pl. egy fórumon is, mert ugye a normális, jól működő dolgokról soha senki nem beszél annyit. (és ez legyen bármi, nem csak a babavárás) Szóval én feliratkoztam arra a hírlevélre, ami feljebb ajánlott az egyik kedves hozzászóló és innentől majd a védőnő, meg a doki segít. :) Addig pedig pozitívan állok hozzá Pontocskához és megbeszélem vele, hogy minden rendben lesz. :D Jó babavárást! :)
2012. nov. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon jól csinálod! Én amikor nagyon nagyon picit barnáztam beírtam ide olvastam oldalakat és olyan szinten bepánikoltam ,hogy 3 órán át zokogtam amig a férjem azt nem mondta ,hogy jó ő tudja ,hogy nincs baj anyukám is mondta ,hogy nincs baj ez szinte semmi de nem nyugodtam meg ettől este 10kor bevitettem magam a korházba ugy h 2 nap mentünk volna az első ultrahangra és nem fájt semmim csak itt olyanokat olvastam hogy azonal korház , elvetéltél stb stb erre kiderült ,hogy ez tök normális mert az alvat vér most jött ki belölem ami nem tudott az utolsó menszim alatt kijönni és most bírt magától kijönni... szóval a semmi miatt ültem 2 és fél órát a kórházba majd ezt elmondtam a nőgyógyászomnak és mosolygott ,hogy miért nem hívtam először őt és ugyan ezt elmondta volna... Szóval Én is anyukámnak és a nőgyógyászomnak hiszek innentől kezdve ennek az oldalnak nem:D Én is csak olvasgatok és válaszolok! JÓL csinálod!
2012. nov. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!