Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt már igy valaki köztetek?...

Járt már igy valaki köztetek? 35hkm

Figyelt kérdés
Tegnap elött kezdett fájdogálni kemémyedni a hasam ,de éppen aktuális volt a vizsgálat igy elmentem a dokimhoz ,aki hál istennek teljesen zárt méhszájat állapitott meg és semmilyen problémát nem talált . Azt követő éjjel és tegnap is nagyon fájogált szúrt az oldalam ,és teljesen olyan mint amikor felfáztam és fáj a vesém . A mai napon is fennt áll a panasz bár néha enyhül . Kamillát és tőzegáfonya szirupot ajánlott a gyógyszerész . Orvosom ma már nem rndel ,párom dolgozik és kocsim sincs . Ha nem muszály nem mennék ügyeletre még. Szültem már három gyermeket és mi tagadás van olyan erős fájdalom mint amikor megindult a szülés de tudom nem az mert picit másabb a bal oldalam fáj ,a baba mozgására erősödik .Székelési ingert is okoz néha ez a görcs (nagy wc) .Ha nem szültem volna még biztosan azt hinném,hogy a szülésem beindult . a dokim mondta a vizsgálaton (csak a hasamat nyomkodta és hüvelyi vizsgálat volt ) ,hogy nagyon termetes a babám .

2012. nov. 16. 14:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Én is téged !
2012. nov. 16. 14:22
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha lehet csak épp elméjüek irkáljanak ,nagyon köszi ! Annyi más oldal van ahol elmebetegek kiélhetik magukat !
2012. nov. 16. 14:23
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Én a helyedben azért,ha rövid időn belül nem múlik a fájdalom,vhogy eljutnék az ügyeletig!Az első válaszoló meg hááát...se*gfej...már bocsánat! :)
2012. nov. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha továbbra sem múlik, menj ügyeletre. Mert azért tudjuk, hogy a görcs+székelési inger mit jelent.

És negyedik babánál elég gyorsan tud nyílni a méhszáj, tehát bármi lehetséges...

2012. nov. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hogy érzed magad?voltál az ügyeleten?
2012. nov. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek :)

Nem nem voltam még ,mert itt ugyan van háziorvosi ügyelet de azt tudom mit jelent ...max ad egy fájd.csillapitót ,vagy beküld a kórházba ahova egyedül el nem botorkálok ,két busszal is kell menni kb fél óra. Nem sok amúgyde most nem vállalnám be . Eddig egy fél nospa segitett annyira ,hogy elvégeztem a napi nagyon sos dolgaimat . Most ülök be egy kamillás fürdőbe . Ha nem múlik felhivom a páromat és megyek be .Negyedik babánál már gyors a dolog ? De én napok óta szenvedek ... Csak a görcsökről olvastam ,hogy megindithatják a szülést amit ugye nagyon nem szeretnék még legalább kér hétig akkor sem ha nagy már a drágám .

2012. nov. 16. 15:55
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltam bent a kórházban ,nem rég értünk haza . NEm a vesémmel van a gond hanem jósló fájásaim vannak a baba is nagy és nyomja mindenemet . Mivel a jövőhéttől kezdem a 36 -ik hetet és a bab megfelelő érettségű ha netán a fájások erősödnek és sűrűsödnek mehetünk vissza szülni . Én még nem szeretném ,jobban örülnék ha egy nappal sem jönne elöbb mint kellene ,és minimum két hétig egyben maradnánk .A méhszájam zárt ,és a baba teljesen jól van . Ennek örülök legalább -e téren emgnyugostam .Kaptam egy bogyót akkor jobb lett, de most megint csak fájdogál.
2012. nov. 16. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!