Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Télikabát! Már nagyon kellene...

Télikabát! Már nagyon kellene egy a pocakra, de csak 10-20 ezerért látok olyat, ami normálisan néz ki, komolyan ennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
hihetetlen... ha az ember nem "zsákba" akar bújni akkor perkálni kell??! Nem lehet normális áron 6-7 ezerért kabátot kapni? Néztem már vaterán, outletben, nagyobb boltban... olx stb... de semmi. Van valakinek valami ötlete?
2012. nov. 23. 20:23
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

na igen... a kismama kabátnál arra apellálok h talán lesz még eyg gyerek és akkor megint tudom használni :) -nagyon jó így télen terhesnek lenni... >végre nem fázom! :D nyáron agyon szenvedtem még pár hónapos terhes ellenére is...<

a ruhák meg tényleg drágák.. nem is vettem csak egy szoknyát, és két nadrágot... össz. eddig 12.000 ftot költöttem rá. pulcsi van... a fölsők még jók rám... :)

(31 hkm)

2012. nov. 23. 22:04
 22/23 anonim ***** válasza:

Hát Csajok, nekem akkor marha nagy szerencsém volt.:)

Én 3 évvel ezelőtt a Kenveloban kaptam akciósan 4000 ft-ért kabátot.125 cm pocakom volt, tehát gyakorlatilag esélytelen volt, már fel is adtam a kabátvadászatot, mikor véletlenül megtaláltam.Nem kismamakabát, de olyan szuper a kialakítása, hogy belefér a pocak, pedig "csak" xl-es méret.

2012. nov. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Lehet már megoldottad,de azért írok...

Nincs esetleg ismerős,akitől kölcsön tudsz kérni erre a kis időre??

A másik, hogy én a férjem kabátját fogom felvenni...oké,tudom nem a legjobb megoldás,a célnak megfelel.

Amúgy tök igazad van, hogy nem adsz ki rá ennyit,semmi értelme.Szemtelenül drágák a kismamacuccok.

Ja és persze hogy az ember megvesz mindent a gyerekeinek,de csak ésszel!!!Van egy 2 éves fiunk is,vannak játékai,de közel sem kap meg mindent,amit reklámoznak,meg mondanak,hogy milyen jó.És ez már inkább elvi kérdés szerinte...meg kell tanulnia neki is hol vannak a határok.Az a baj, hogy a mai világ a marketingről szól,és hogy hogyan lehet minél több pénzt kiszedni az emberek zsebéből...

2012. nov. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!