Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Télikabát! Már nagyon kellene...

Télikabát! Már nagyon kellene egy a pocakra, de csak 10-20 ezerért látok olyat, ami normálisan néz ki, komolyan ennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
hihetetlen... ha az ember nem "zsákba" akar bújni akkor perkálni kell??! Nem lehet normális áron 6-7 ezerért kabátot kapni? Néztem már vaterán, outletben, nagyobb boltban... olx stb... de semmi. Van valakinek valami ötlete?
2012. nov. 23. 20:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Én kicseleztem ezt a fránya telet! :D Míg elő nem vettem a szövetkabátom (ami egy sima fenékig érő fazon, övvel megköthető), addig szentül hittem, hogy bele fogok férni. Persze össze is tudtam gombolni, de nagyon passzos volt. Gondoltam egyet és mivel ezt a fazonja és varrásmódja engedi, kijjebb varrtam 2 gombot alul. :) És láss csodát, máris beleférek. Aztán ha megszültem, visszavarrom a helyükre a gombokat. Most 112 cm a pocak. De egyenesen viszolyogtam tőle, hogy egy fillért is ki kell adnom kabátra, főleg, hogy legkésőbb január közepéig kellene csak. Olyan utálatos dolog, hogy választani kell. Vagy veszel valamit, amiben úgy nézel ki, mint egy tehén, vagy költs sok pénzt, hogy csinos legyél. Attól, mert kismama vagyok, igenis szeretnék csinosan kinézni. Nekem most nagy szerencsém volt a kabátommal. Tavaly vettem még 7 ezer sem volt. És azért viszonylag csini rajtam még így is. :)
2012. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

10-es, vateráztam. körbenéztem az oldalakat, a lehetőségeket és "ajándékáron" volt az a kabát, amit leütöttem. Lehet h rövid lesz az ujja... de a többi részem belefér. :D

>:/

11-es, ha egy félórával előbb írsz... bár, amit most hordok gombos kabátot, az annyira anyagtakarékos, hogy nincs hova arrébb varrni a gombot... sajnos.

2012. nov. 23. 21:14
 13/23 gabszem ***** válasza:
Nekem terhesen is végig jó volt a télikabátom :) a végén már azért feszült, de bírta.
2012. nov. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

6-os.. mindenki a bukszájának megfelelően költ. De ha nem telik kabátra 16-ért, akkor lehet hogy a csemete sem fog mindenféléket megkapni...

A lehetőségekhez képest megtalálni a legjobbat.. ez van. :/

2012. nov. 23. 21:16
 15/23 A kérdező kommentje:
13-as szerencsés vagy.. :)
2012. nov. 23. 21:17
 16/23 anonim ***** válasza:
Darabáras turkáló, 2000-6000 Ft!!!!!
2012. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
16-os, hol? tudsz ilyen helyet konkrétan?... (bp?)
2012. nov. 23. 21:23
 18/23 anonim ***** válasza:

Én Dunakeszin lakom, itt több jó turi is van.

A legdrágábbak a darabárasak (amit említettem is), nagyon jó cuccaik vannak). Hatalmas választékkal, csak én drágállok egy használt kabátért ennyit adni, de mindig lehet kapni szinte új ruhákat!!

Persze vettem már sok mindent, mert még mindig olcsóbb mint újonnan.


Én akkor megyek oda, ha határozottan keresek valamit:)

2012. nov. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én tavaly kínaiban vettem egy mérettel nagyobb kabátot,mint amit hordok amúgy, 3-4ezerért kb.Végig jó volt pedig iszonyat nagy hasam volt.
2012. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
látom már kiveséztétek a témát,de megsúgom,hogy én is használtan vettem egy kapucnis szövetkabátot 4000 ft-ért az apródon még kb 1,5 hónapja!pont úgy tettem én is,mint az egyik előttem író,2 gombot arrébb varrtam rajta!ha megszültem,akkor szépen visszavarrom a helyükre őket és kész is a csecse kabátka,amit még kb 2 évig biztosan hordani szeretnék!nadrágokra se költöttem egy dekát sem:fogtam egy erős hajgumit meg varrtam egy vastagabb gumis bandázst magamnak:a hajgumival "kibővítettem" a nadrág szélességét,a bandázzsal pedig eltakartam a "bővítést"!inkább a gyerekemre költöm azt a pénzt majd,amit elköltöttem volna kismamaruhákra...mindenki tudja,hogy milyen árban vannak sajnos! :( 35 hkm
2012. nov. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!