Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák! Ti nem éreztétek...

Anyukák! Ti nem éreztétek úgy, hogy lehet hogy előre sok felesleges dolgot megvesztek? Főleg a kórházban töltött napokra? Csak bennem van ez a hülye érzés?

Figyelt kérdés
Volt amiről sajnos utólag kiderült hogy kicsi lesz, de nem tudtam volna a boltban felbontani. Valahol legbelül tudom, hogy ha maradnak is meg felesleges csomagjaim-akár felbontva-akár anélkül azt még később fel tudom használni, vagy el tudom adni. De mégis pénzbe kerülnek,)

2012. nov. 29. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én egy első babás,friss anyuka vagyok.3 hónapos a kislányom.Igazából mi rengeteg felesleges dolgot vettünk!Nem baj,a másodiknál már tapasztaltak leszünk!:))
2012. nov. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

sosem lehet tudni. Főleg, ha két gyerek van. Egyik utálta a zenélő körforgót, másik meg imádta.

Jó lesz a következő gyereknek vagy kisbabás rokonnak stb., biztos nem vész kárba.

2012. nov. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi semmi feleslegeset nem vettünk, első gyereknek sem, mert sok volt az anyuka a családban, és adták a tanácsokat, amiknek nagyon-nagyon örültem... és hogy nem hallgattam a gyermektelen barátnőkre és a bababolt eladójára, akik szerint csak a legmárkásabbtól lesz boldog a gyerek, és mindenből új legyen, és vegyem meg még a szoptatós karkötőt is... á, most már örülök, hogy semmi hülyeséget nem vettem, nem is hiányzott.
2012. nov. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezt fogom arra, hogy első babás az ember:) A tanácsokkal kapcsolatban, háát az a baj, hogy mindneki mást mond, szóval nagyon nehéz ezek alapján dönteni. Éppen ezért vagyok vele úgy, hogy hallgatok a saját megérzéseimre, még akkor is ha tapasztalatlan vagyok. Vagy feljövök ide:)
2012. nov. 29. 14:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom nekem a védőnő adott egy kelengyelistát amit ma még szűkített, egyenlőre nem érzem hogy felesleges dolgokat vettünk volna.

igaz sok mindent kaptunk rokonoktól...


nekem még mindig bejött amit a védőnő tanácsolt.

28hkm

2012. nov. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3-as, utána kellett néznem a szoptatós karkötőnek... jesszusom... ez kéééész! :DDD
2012. nov. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én is megnéztem mi ez a karkötő. Jesszus! Na azért mindennek van határa:)

Egyébként a kérdésemmel kapcsolatban pontosítok picit: nem feltétlenül felesleges dolog, csak azzá válhat-mert nem tudom hogy tényleg ott abban a pillanatban lesz-e rá szükségem, de viszont jó ha ott van velem, biztonságot ad na meg nem kell az apukának kell futkoznia. Ezek nem több ezres, tízezres tételek. Főként a kórházi csomagba való dolgok.

2012. nov. 29. 15:48
 8/8 anonim ***** válasza:
3. as vagyok. Ugye? Én is a szemeim forgattam, még szülés előtt sem láttam benne értelmet, aztán meg azon röhögtem, hogy minden szoptatásnál a gyereknek mindkét mellem kellett, és mindkettő durranásig volt, szóval hová tettem, volna, a fejemre? :D
2012. nov. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!