Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Teljesen össze...

Mit tegyek? Teljesen össze vagyok zavarodva?

Figyelt kérdés

sziasztok.2 éve próbálkoztunk babát össze hozni.orvosnal voltam minden rendben volt uh alapján,volt pè-èm is.gondoltuk utolsó próbakènt iszom a cickafarfűteát plusz palástfű keverèket,plusz mèhmempö

nem eröltettük a babát annyira,h jobban kivizsgáltassuk magunkat,mert viharos volt mindig is a kapcsolatunk,de szerettük egymást ès azèrt babát is nagyon akartuk.október 25.-èn volt meg utoljára,ittam is a sok teát,hát össze vesztünk menszesz elött majd 1 hèttel haza is költöztem,nem akartunk bèkülni...persze nem jött meg nem várt utan egy nappal pozit teszteltem.kibèkültünk,vissza jöttem,de azota is csak veszekszünk...nagyon feszült vagyok,õ ugyfogalmaz,h idegbeteg,ès h emiatt már ki is szeretett belőlem at uccsó fèlèvben.minden vita alkalmával azt hallgatom,h gyűlöl ès takarodjak abortuszra,mert nem vagyok anyának valò sem.mit tegyek??a baba volt minden álmom,.ölessem meg mert az apja egy bolond?és uGye a legrossszabb.h nem merek igy orulni sem neki.


2012. dec. 2. 17:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján nem csak a saját, hanem a születendő gyermeked életét is tönkre fogod tenni.....Sajnálom, de egy ilyen embernek nem kellene szülnöd és a közelében sem élned!
2012. dec. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ennyit küzdöttél a babáért és most képes lennél elvetetni egy ilyen alak miatt a saját gyerekedet? Szakíts azzal a pasassal és kezdj új életett. Nem lesz könnyű az biztos, de a pici majd erőt add.
2012. dec. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A f_szt szeret téged..ha van benned egy kis jóindulat,akkor elmész abortuszra,és nem kényszeríted bele a pasit abba,hogy apa legyen,ha nem akar.A gyerek meg nem fog sz_r körülmények között felnőni legalább..
2016. máj. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!