Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg állapotos lenne?

Tényleg állapotos lenne?

Figyelt kérdés
A bnőmmel szakitottunk 7 hónap után, s mikor aznap beszéltünk telefonon mondta, h tesztet csinált. Arra nem reagáltam semmit.3 nap múlva mondja, h volt nőgyógyásznal, s megerősítette, h allapotos, s vért is vett tole. Azota eltelt 2 hét a tesztet állítólag otthagyta a dokinal, de kiskonyvet nem szokás adnia az orvosnak, ha tudja a betege allapotos? Meg mióta taliztam a nővel nem eroltette, h teszteljunk, s a gyereket sem nagyon emlegeti. Na meg erősen issza a sört, és dohányzik bánatában, de szerintem egy nő ilyenkor nem igy viselkedik szerintem. A napkokban letudom vegre tesztelni őt. Ti mit gondoltok?

2012. dec. 21. 00:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%
Olyan nincs h otthagyja a dokinál vagy ha mégis akkor nem hajlandó később újabb tesztet készíteni. Akkor elvileg 7 hónapos terhes? Nem gondolod, hogy az már erősen látszódna rajta? Szerintem csak kamuzott hátha visszamész hozzá.
2012. dec. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%

Hát ezek alapján én csak annyit tudok mondani,hogy csak hazudik neked,hogy magához kössön,nem akarja,hogy elhagyd és ezzel próbál maga mellett tartani.Kiskönyvet nem a nőgyógyász ad,hanem a védőnő,mert ha tényleg terhes akkor lassan oda is el kell majd mennie!!Ha tudja,hogy állapotos akkor miért szívja a cigit meg issza a sört??Már ezzel is elárulja magát,hogy hazudik!A tesztet is miért hagyta volna a dokinál??A dokinak nincs szüksége a tesztre!Megnézted a labor eredményét??Mert ha vettek tőle vért,akkor valószínű,hogy már megvan az eredmény is,ha ennyire biztosra kijelentette neked,hogy terhes!!Meg az is nagyon érdekes,hogy veled/előtted nem akar tesztet csinálni,viszont amit meg megcsinált azt meg ,,az orvosnál hagyta,, :) Hát ez olyan egy nagy kamu,biztos,hogy nem terhes,csak ezzel akar maga mellett tartani,hidd el nekem.Ha viszont tényleg az,akkor bizonyítsa be neked is valahogyan!!!És akkor sűrgősen rakja le a sört meg a cigit mert egyik sem tesz jót a babának,pláne meg az első trimeszterben amikor a vetélés kockázata akkor a legnagyobb!!Persze,hogy nem így viselkedik egy nő amikor várandós..olyankor a kisbabája körül forog minden gondolata a kismamának,és próbál minél veszélytelenebbül élni,és kerülni mindent,ami árthat neki és a picinek :) Én amióta terhes vagyok,nem ittam egy csepp alkoholt sem,és minden gondolatom a babám körül forog minden nap,és minden nap róla is beszélgetek a férjemmel,mert már annyira várjuk!!

Bocsi,hogy ilyen hosszúra sikerült a hozzászólásom!!


20+3 hkm

2012. dec. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy az. De te így nem tudod letesztelni. Vagy kérsz tőle bizonyìtékot, pl ultrahang, vagy vársz és úgyis kiderül. Az ultrahangot úgy értettem, hogy menj el vele, úgy a saját szemeddel láthatod. Vannak felelőtlen kismamák akiket nem érdekel, hogy terhesek ezért isznak, cigiznek... Ha nem hazudik akkor beszéld le ezekről. Papíroknak és képeknek ne higyj, csak a saját szemednek! De talán a kiskönyvnek hihetsz. Azt a védőnő adja. A 12. hétig be kell szerezni.
2012. dec. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%
Első válaszoló,nem 7 hónapja szakítottak,hanem 7 hónap után,vagyis 7 hónapig jártak!!!
2012. dec. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem is írták, a kiskönyvet nem a doki adja, hanem a védőnő. Viszont nem bemondásra, és nem is tesztre, hanem a doki által kiadott papír alapján.


Hogy hogy viselkedik, nem releváns, vannak felelőtlen nők... :S


Tehát ha volt dokinál, akkor papírja is kell legyen róla!

2012. dec. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
A papír nem hihető ebben az esetben, mert én is tudok gépelni, vagy használni a google-t. :) Vagy rápisil a kérdező szeme láttára egy tesztre, vagy elmennek 2-en ultrahangra, vagy a kiskönyv. Más bizonyíték nem jó.
2012. dec. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
OFF. A védőnő csak "idősebb" terhesség utan ad kis könyvet, nálunk pl a 8. betöltött hetet kellett megvárni.
2012. dec. 21. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Hát ez eléggé kamu-szagú. Ha az orvos megerősítette a terhességet, akkor miért nem dugta az orrod alá a leletét? Kiskönyvet tényleg a védőnő ad, de az orvos vért sem vesz. Max elküld laborba. De akkor azt azért teszi, mert még nem tudta biztosra megállaptíani, hogy mi a helyzet.

Egy terhes nő tényleg nem így viselkedik, és igaz, hogy ez nem releváns, mert vannak felelőtlen emberek, de a többivel együtt ez már kicsit sok egybeesés.

2012. dec. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosnak ki kellet, hogy adjon egy papírt a vizsgálat tényéről. Még arról is írnak feljegyzést, ha negatív az eredmény, meg ha csak sima rutinvizsgálat történik. Erről mindenképp adnak egy példányt, ha pedig terhes, pláne, ugyanis azzal a papírral kell jelentkezni a védőnőnél!
2012. dec. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%
Ha terhes, akkor az orvostól kellett kapnia papírt róla.
2012. dec. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!