Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg állapotos lenne?

Tényleg állapotos lenne?

Figyelt kérdés
A bnőmmel szakitottunk 7 hónap után, s mikor aznap beszéltünk telefonon mondta, h tesztet csinált. Arra nem reagáltam semmit.3 nap múlva mondja, h volt nőgyógyásznal, s megerősítette, h allapotos, s vért is vett tole. Azota eltelt 2 hét a tesztet állítólag otthagyta a dokinal, de kiskonyvet nem szokás adnia az orvosnak, ha tudja a betege allapotos? Meg mióta taliztam a nővel nem eroltette, h teszteljunk, s a gyereket sem nagyon emlegeti. Na meg erősen issza a sört, és dohányzik bánatában, de szerintem egy nő ilyenkor nem igy viselkedik szerintem. A napkokban letudom vegre tesztelni őt. Ti mit gondoltok?

2012. dec. 21. 00:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy csak az időt húzza. Majd karácsony után is ki fog valamit találni, hogy akkor miért nem jó. Ha terhes lenne, már rég bebizonyította volna neked, nem bohóckodna.
2012. dec. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!