Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen barnázás, baj van?

5 hetesen barnázás, baj van?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 5 hetes terhes, tegnap este a wc papíron volt egy kicsike világos barna folt, és utána még egy a fehérneműn reggelre. Jelent ez valamit? Baj lehet ebből? Nem fáj a hasam, nem görcsöl, de félek, hogy elveszítem a babámat. Kérlek segítsetek!
2012. dec. 29. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menj be az ügyeletre, és írnak fel gyógyszert!
2012. dec. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyetek be az ügyeletre lehet hogy semmi baj nincs de inkább nézzenek meg!
2012. dec. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nálam rosszat jelentett... Persze ez nem jelenti azt, hogy mindenkinél, mert valakinél semmilyen következménnyel nem jár! De második babánál is így kezdődött vetélés után,,nagyon megijedtem, de időben írtak fel Utrogestant, így most őt várjuk :)

Minden jót, 37 hetes km.

2012. dec. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok. Kedves utolsó: mikor volt amikor a gyógyszert adták? Hány hetes voltál, amikor érezted, hogy menni kell, mert baj van?
2012. dec. 29. 08:58
 5/9 anonim ***** válasza:

kb 5-6 hetesen nekem ugyanennyi barnázásom volt én is megijedtem nagyon de nem volt semmi gond belőle. Cisztám volt amiatt jött ez elő. De inkább menj be az orvoshoz mert tényleg mindenkinél mást jelent. Nálam szerencse volt még orvosságot se kellett szednem. Egy nagyon kicsi pötty volt a papíron meg a bugyimon is. Majd írd meg mi volt. Inkább feleslegesen menj be mint h mér késő legyen. Szurkolok!

30hkm

2012. dec. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is mielőbb lásson orvos, már csak azért is, hogy megnyugodjál. Remélhetőleg nincs belőle semmi baj, de nekem pl. úgy kezdődött a vetélésem, hogy egy kicsi barna után 3 napig semmi, majd utána kezdődött a vérezgetés, még ez is minimális volt, és az uh-n megállapították, hogy már elhalt.

Jó, ha lát orvos, Utrogestant írhat föl, és MagneB6-ot javasolhat.

Én is szorítok neked!

2012. dec. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is így jártam, az első baba sajnos nem maradt meg, de a másodiknál írt fel a doki 5 hetesen Ultrogestan golyókat és semmi baj nem lett. Azóta már lassan 2 és fél éves. :) Menj orvoshoz mielőbb, jobb az óvatosság. Ezt nem szabad a véletlenre bízni, inkább feleslegesen légy óvatos!

Sok drukk!!!

2012. dec. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem 8hetesen volt barnás vérzésem, rohantam egyből ügyeletre. Duphastont, és rutascorbint kellett szednem a 16hétig fokozatosan elhagyva. Semmi gond nem volt utána, most 7,5 hó-s a kisfiam. Nézesd meg magad, legalább megnyugszol. Majd írd meg, hogy mit mondott a doki.

3fiú anyukája

2012. dec. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Terhesség alatt a legkisebb vérzés sem jelent jót!!Azonnal menj be a kórházba!!Ne az ügyeletre,mert ott nem tudnak pontos diagnózist mondani.Nem megijeszteni akarlak,de volt itt olyan kérdező,aki ugyan így járt,elkezdett vérezni,kihívta az ügyeltet és azt mondták,hogy ez terhesség alatt természetes.A kismama nem nyugodott meg,és inkább bement a kórházba,és jól tette,ugyan is vetélés indult meg nála,és kapott bent infúziót.Az ügyelet mellett el is vetélt volna,mert az ügyeleten nem értenek az ilyen esetekhez!!Ha biztos kezekbe akarod magad tudni,akkor egyből a kórházba menj!!

Szorítok nektek,hogy minden rendben legyen!!


21+4 hkm

2012. dec. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!