Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9+6 hetesen Crl: 35mm és...

9+6 hetesen Crl: 35mm és barnázás?

Figyelt kérdés

Ma hajnalban mikor felkeltem láttam, hogy elkezdtem barnázni, már sajnos volt 2 vetélésem a közelmúltban, és nagyon megijedtem!

Elmentem reggel a dokihoz, de sajna az enyém nem rendelt, ahol fogadtak, ott megultrahangoztak és mindent rendben találtak, Crl: 35 mm -es élő embrió.

Már a terhesség elejétől sokféle bogyót kell szednem, hormongondok miatt, Euthyrox, Utrogestan, Rutascorbin, stb..

Olyan egyértelmű választ nem kaptam, hogy mitől is lehet akkor a barnázás, azért is fordulok hozzátok, mert csak holnap megyek a saját dokimhoz!

Meg még egy kérdés: kereken 9 hetesen voltam utoljára ultrahangon ahol 23 mm volt a Crl, ami pont a korának megfelelő, de ahogy néztem a 35 mm az még több is mint aminek lennie kéne, akkor lehet hogy picit korábban fogant?


Kérlek titeket írjátok le, hogy hogy volt veletek, mert én teljesen kétségbe vagyok esve, ettől a barnázástól!



2013. jan. 3. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:

első babámmal 8 hetesen barnáztam....rohantam én is a dokihoz..uh-n látta is nálam a bevérzés helyét..kaptam utrogestant is, majd pihentem 3-4 napig...a barnázás kb 2-3 napig tartott.....


azóta 3 éves!

ne aggódj, szerintem nem lesz baj csak pihenj sokat!!!!

2013. jan. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Eddig minden terhességemmel véreztem, 3 esetben vetéltem el, 2-ben nem. Én úgy gondolom, hogy 35mm-es élő embriónál, aki ilyen szépen növekszik, nálad nem lesz gond. De ezt csak a saját eseteimből tudom következtetni. Én is ugyanezeket a bogyókat szedtem, és megszűnt a probléma. Lassan 12 hetes leszel, onnantól már reméljük nem fog előjönni, legalábbis nekem így volt.
2013. jan. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jaj én is ebben reménykedek! :) Hogy már csak 2 hét :D Ennyire még semmit se vártam, most fogok szakvizsgázni a jövőhéten, de annyira nem érdekel, hogy iszonyat, csak ez jár a fejemben!
2013. jan. 3. 10:54
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt 2 vetélésem, és most 11 hetes vagyok. :)

Most a 8.héten volt barnázásom, amit egy bevérzés okozott, szigorú fekvéssel szépen elmúlt, azóta minden rendben. :)Én is szedtem és szedek még Utrogestant és MagneB6-ot.

Nyugi és pihenj sokat! :)

2013. jan. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ma visszamegyek a saját dokimhoz, és remélem mindent elmond majd, mert most nagyon ideges vagyok, még mindig barnázok, bár talán enyhébben mint tegnap, de addig nem nyugszok meg amíg nem látom újból, hogy dobog a kis szíve, és nem mondják el, hogy mitől is lehet ez...


Majd megírom hogy mit mondtak..

2013. jan. 4. 10:51
 6/10 A kérdező kommentje:

Nos voltam a dokinál, megultrahangozott, igaz tegnap elmérték a hasi ultrahangon a crl-t :D Ma 33 mm lett és először láttam ahogy ficánkol a kis drágám :D Nagyon édes volt!

Nem talált hematómát meg ilyesmit, nem nagyon van oka a barnázásnak...


Szóval az utrogestan adagomat megduplázta most már reggel este 2-2, meg a hétvégére szigorú fekvést írt elő.


Jaj remélem minden rendben lesz! Nem bírnám ki, ha ezt a kis mogyorót is el kéne veszítenem, már a részem, ő az én pici babám...

2013. jan. 4. 16:27
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök neki. :) A lényeg, hogy tényleg feküdj, de szó szerint szigorúan feküdj, szedd a gyógyszert és egyél sok gyümölcsöt, zöldséget és legyél pozitív. Minden oké lesz meglátod. :) Nálam is így múlt el a barnazás, de csak ettől. Lehet megerőltetted magad és egy hajszálér pattan el. Nálam látszott is a baba mellett az úgynevezett bevérzés /persze én nem láttam semmit, de a doki igen/.

Én szerdán voltam dokinál és én is most láttam először mozogni. Nagyon édesek... :)

Akkor kb. egyidősek vagyunk. Én most vagyok 11+1h :)

2013. jan. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát az a gond, hogy hétfőn szakvizsgáznom kell, igaz a párom pont nem dolgozik, úgyhogy hoz-visz, és gyorsan vége lesz, szóval ezt muszáj kibírni!


Én pont ma töltöttem a 10 hetet, és valami kis csoda, ahogy mozgott, apa is úgy örült amikor mondtam :D


Tényleg feküdni fogok, úgyis tanulnom kell szóval minden szempontból muszáj :D

2013. jan. 4. 16:46
 9/10 anonim ***** válasza:

2.válaszoló vagyok.

Én éreztem, hogy rendben lesz minden veletek!! Nekem pont így volt, a baba hétről hétre nőtt, én meg barnáztam. Viszont olyan édes volt, hogy ő így küzdött, én is azt éreztem, hogy olyan jó baba, nagyon ragaszkodni kezdtem hozzá!!

Most viszont már a 39. héten járunk, és lassan megválhatna a lakhelyétől:-))) Eddig úgy tűnik esze ágában sincs:-))

Kívánom, hogy a te babád is még jó sokáig bent maradjon!!:-))

2013. jan. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik múlik a barnázás, bár még egy icipici van, de az lehet hogy ha nem figyelnék észre se venném... remélem véglegesen elmúlik... majd csak 21-én megyek vissza a dokihoz, akkor lesz a 12 hetes vizsgálat, remélem ott is minden rendben lesz a kismanóval, már úgy várjuk! Szerintem tudja, hogy már most imádjuk :D Reggelente bevezettük a pocipuszit, apa minden reggel ad nekem egy szerencsepuszit mielőtt elmegy dolgozni! Remélem tudja, hogy imádom :D
2013. jan. 6. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!