Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van egy 5.5hònapos...

Van egy 5.5hònapos kislányom, kiderült 7 hetes terhes vagyok. Mi tévö legyek?

Figyelt kérdés
A pàrommal a kapcsolatunk vålsàgban van.a kicsikkel egyedül maradnék mert mindenki estig dolgozik.nem tudom bîrnàm e egyedül.nem pénzes csalådban nöttem fel,fèlek hogy az egyik gyermekemnek nèlkülöznie kène.mit tegyek?abortusz?hogy èlném meg?
2013. jan. 4. 14:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kapkodd el a döntést. a 12 hétig még van néhány heted gondolkodni. Te hogy érzel? Mert én nagyon abortuszellenes vagyok, és most várom a 4. gyermekemet, akit egyáltalán nem terveztünk. Én is feltettem ezt a kérdést a GyK-n, és elszégyelltem magam, hogy egyáltalán megfordult a fejemben az abortusz gondolata. Azt hiszem, életem végéig lelkiismeretfurdalásom lett volna. Kérdés, hogy te hogyan élnéd meg az abortuszt, ezt neked kell átgondolnod. De az is biztos, hogy két gyerekkel egyedül maradni nem katasztrófa, a barátnőm így járt, és őt a gyerekei éltetik, sok szeretetet kap tőlük. Az anyagiak változóak, két gyerekkel nem lesz minden dupla költség, legalábbis amíg kicsik. Beszélj a pároddal erről, gondolkozzon el ő is az eshetőségeken. Ez biztos, hogy mérföldkő a kapcsolatotokban, lehet el is dől hogy együttmaradtok vagy sem. Mert a gondok összekovácsolják a párokat ha erős a kapocs, ha meg nem, akkor szétbomlasztják...

Most nagyon nehéz neked, de légy erős, mérlegelj minden lehetőséget, remélem sikerül a lehető legjobb döntést hoznod!

2013. jan. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így lettem várandós...csak nekem nincs gond a párkapcsolatomban...nem terveztük,nem is tudtam 12 hétig,hogy babát várok...aztán kérdezgették,hogy nem akartam elvetetni? ha tehettem volna sem vetetem el....ÉN képtelen lettem volna rá,de egy tuti,így is nagyon nehéz lesz (3. gyerekünk) egyedül állóként meg még nehezebb..én azt mérlegelném,hogy milyen segítségem lesz-lenne...nem csak közvetlen anyagilag hanem majd később,hogy tudsz-e dolgozni,ha addigra nem lesz párod stb. Azt mérlegeljed,hogy tudnál-e azzal a tudattal élni,hogy volt benned egy pici élet,de már nincs :( Én senki olyat nem ismerek aki ne bánta volna meg 1000x,hogy elvetette...:( azért az a kis élet nem véletlenül van ám a pocidban :)
2013. jan. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!