Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon így tiltakozik a babám?

Vajon így tiltakozik a babám?

Figyelt kérdés

Rántott husinak klopfoltam a husit, és bekeményedett a hasam. A párom érezte is a pocaklakót utána, biztosan felébresztettem. Létezik, hogy ő feszíttette meg magát, és azért keményedett a pocim, vagy a kettőnek semmi köze egymáshoz?


18 hetes vagyok


2009. aug. 26. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet megijesztetted a klopfolással a hangokat már halja amikor tüsszentek az enyém is megijed és rúg egyet .Az is lehet azonban ezt észre fogod venni hogy egyre többet nyújtózkodik és akkor is bekeményedik a pocid.Az én babám pl szeret megbújni egy helyen és kitolja magát oldalra fura érzés de nagyon jó szal szokj hozzá ez az érzés egyre többet fog jelentkezni:)
2009. aug. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A babák állítólag megilyednen a hirtelen vagy nagy zajtól és nem szeretik.

Én magamon ezt nem tapasztaltam, bármilyen turmixot, fúrógépet rezzenés nélkül viselt a lányom...

2009. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem sem a zaj volt az oka.én maradok a nyujtózkodásos sztorinál:)
2009. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát, nem tudom, előtte aludt, mert nem éreztük. Próbáltam beszélni előtte neki, meg énekeltem itthon a popdarálós dalokat, de egyszer csak muszáj kiklopfoljam a húst. Szóval inkább nyújtózkodott, mint megijedt?
2009. aug. 26. 21:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos a baba mozgásának, fekvésének semmi köze a haskeményedéshez! Valószínű az erőkifejtés vagy már az aznapi meló sok volt. Ezzel vigyázni kell. Orvostól tudom. Én is 18 hetesen kezdtem el keményedni. Nem vettem komolyan, hogy lassítani kéne és pihenni, meglett az eredménye. Kórházba kerültem. Azóta jól vagyunk, csak sokat kell pihennem, és sok magnéziumot szednem. Ajánlom a Magnézium Citricit(500mg/db) a MgB6 helyett, ha továbbra is fogsz keményedni. Próbálj többet pihenni. Boldog babavárást!

26 hetes km

2009. aug. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha az egész hasad bekeményedett az keményedés, ha egy ponton akkor a baba tolta ki magát. Sokat fog még nyújtózni! Ha a hasad keményedett be, akkor ilyenkor egy kicsit feküdj le, vegyél be magnéziumot.

Boldog babavárást!

34 hetes anyahajó:)

2009. aug. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18 hetesen meg nem olyan nagy a babod hogy a kinyomast osszeteveszd a kemenyedessel,meg picike ha kinyomja magat akkor egy kissebb dudort erzel es a tobbi helyen puha a hasad ez szerintem kemenyedes volt es az erolkodestol,de ne ijedj meg en 16 hettol kemenyedtem es a kislanyom 41 hetre szuletett es most is mar 18.hettol kemenyedek.Es szerintem a babad nem is a zajtol ijedt meg hanem attol ebredt fel esetleg,hogy te fizikai munkat vegeztel,mert meg nincs a hallasa teljesen kifejlodve ebben a korban,20-21. hetre fejlodik ki teljesen.
2009. aug. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Picike ő még ahhoz, hogy az egész hasadnak nyomja magát.

Megerőltetted magad a klopfolással, mivel az izommunka, hiába a kezeddel végzed, erőt fejtesz ki, amihez társul a hasizmok összerándulása is. Nem terhesen nem figyel rá az ember annyira, ezért szokatlan ilyenkor babásan. Még sok dolgot fogsz érezni, amikre eddig nem figyeltél különösképpen.

Az én babám úgy alszik porszívózás közben, nem zavarják a hangok, neki az a lényeg, hogy mozgásban legyek, mert ha lefekszem vagy leülök, rögtön "érezteti" magát.


35hetes pocakos

2009. aug. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!