Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés/koraszülésnél terhessé...

Vetélés/koraszülésnél terhességi kor vagy a magzat súlyán függ, hogy megpróbálják-e megmenteni?

Figyelt kérdés

Ha pl 22 hetesen indul meg a szülés, akkor megsem próbálják megmenteni?

Vagy ez hogy megy?


2013. jan. 8. 17:18
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=5q1YVFHIA8E


Ő 22 hétre született és túlélte:)

Kész kis emberke már, nem is gondoltam volna:)

2013. jan. 8. 17:56
 12/50 anonim ***** válasza:
100%
550 grammtól van eséllye életben maradni, valahol azt olvastam, de akkor is csak életben, 90% valami fogyatékosságga lesz.
2013. jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%
Szobatársamnak 22 hetesen indult meg a szülés, de meghalt szülés közben . De ne is gondolkodj ilyeneken.
2013. jan. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 Mara Acoma ***** válasza:
100%
Jajj ne gondolkozz már ilyeneken, nem szabad az ördögöt a falra festeni! Szedjed a vitaminokat, gyogyikat és pihenj sokat! Minden rendben lesz veletek, ne aggódj:)
2013. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
És ha most 460 gramm, kb mire lesz 550gramm szerintetek?
2013. jan. 8. 18:11
 16/50 anonim ***** válasza:
100%
Fantasztikus dolog ez az orvostudomány!! De mégis kicsit rossz érzésem van. Tök jó amit belinkeltél, de nézd meg szegény lány, már 6 éves is szinte magatehetetlen. Videókon látszik.Persze biztos, van akinek szerencséje van , van akinek nincs. Születhet időre kifejlett kis emberke és mégis lesz maradandó károsodása és születhet 1 kg alatti baba a remek orvostudománynak köszönhetően, és lehet makk egészséges lesz. De számomra elképzelhetetlen, hogy aki ennyire idő előtt jön, ne maradjon neki valami, bármi. Persze legyen mindenki EGÉSZSÉGES!!! De a legjobb lenne ha senki nem születne meg ilyen korán!!!!!Jó lenne, ha benntmaradhatna minden baba ameddig szükségük van rá!!!!!!!
2013. jan. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
74%
Túlélheti a 460 gr-os is, túlélheti az 550 gr-os is. Menthetetlen lehet egy 3 kg-os baba is. NE AGYALJ!!!!!!!!!!
2013. jan. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:

A sógornőm 24 hétre szült, 1 napot élt a kislány:( Ez a példa van előttem sajnos.


Este óta elég gyakran keményedek sajnos. Többet nem fogok szexelni, az tuti.

A fiam spirál mellett fogant és nagyon-nagyon féltem. Harmadik baba lesz, egyikkel sem kezdtem el ilyen hamar keményedni.

2013. jan. 8. 18:27
 19/50 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkét gyerekemmel a 18-dik héttől keményedtem. 24-dik héten már óránként. Maximum magnézium és nospa mellett 38-hétig kihúztam és még pihenni sem tudtam, pláne a másodikkal. Keményedés nem jelent koraszülést feltétlen! Pihenj, ne ilyeneken kattogjon az agyad, mert könyen be lehet vonzani a rosszat! Időre fogsz szülni, csak ezt a terhességet másként viseled!
2013. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:

Tényleg, kedves utolsó? Ez jó példa nekem, köszi, hogy megírtad.


Nemtudom mire vélni a keményedéseket, este szexeltünk a párommal, azóta keményedek kb. 2 óránként.

Szedem a magnéziumot 1000-rel, de még így is érzem:(

2013. jan. 8. 18:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!