Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés/koraszülésnél terhessé...

Vetélés/koraszülésnél terhességi kor vagy a magzat súlyán függ, hogy megpróbálják-e megmenteni?

Figyelt kérdés

Ha pl 22 hetesen indul meg a szülés, akkor megsem próbálják megmenteni?

Vagy ez hogy megy?


2013. jan. 8. 17:18
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2013. jan. 9. 20:40
 42/50 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)


Én ma vagyok 22 hetes, már 2-szer voltam korházban keményedés miatt, kaptam infuziót, magne B6-ot rendeltek el, de azzal sem lett jobb és váltottam magnosolv-ra. Ez sokkal több magnézium van benne, nálam is méhszáj zárva, nekem azt mondták pihenés, sok folyadék és székrekedés ne legyen :) Ha nincs baj szerintem ne csináljunk :) Tessék pozitívan gondolkozni :) Én is szorongtam, de felesleges, mert attól, hogy idegeskedsz nem változtatsz semmin, sőt... Boldog Babavárást :)

2013. jan. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:

Már 2x voltál voltál kórházban? :(

Nem értem, miért nem fogtak bent.

2013. jan. 10. 19:04
 44/50 anonim ***** válasza:
100%
Igen 2-szer, de én mindkétszer ügyeletre mentem, szerintem lehet kicsit túlparáztam a dolgot. Ott meg általában bent tartanak :)
2013. jan. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:

Jobb félni, mint megijedni, az biztos. Én magnerotot szedek, az előző terhességemnél nagyon bejött. Ott tényleg lehetett volna koraszülött a lányom, mert rálógott a lepény a méhszájra, de érdekes módon nála nem féltem:D Most meg folyton parázok, persze utólag belátom, hogy semmi okom nincs rá:DDD Nem vagyok normális:)

Nagyon vigyázz a babádra! És ha menni kell, menj. Szerintem ha tegnap elött bementem volna, engem is bent tartottak volna, csakhát ugye egyedül vagyok a gyerekekkel...

2013. jan. 10. 19:19
 46/50 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Sajnos elkezdett kinyílni a méhszáj:(
2013. jan. 14. 14:59
 47/50 anonim ***** válasza:

Milyen a méhszájértéked? Kórházban vagy? Vagy mit rendelt el a doki? Kitartás, pozitivan!!!!

Írj, hogy mi a helyzet!


A 3 hetes kislány anyukája

2013. jan. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:

Az előbb mentem be, de hazaküldtek:(


3000-2000 a méhszájérték. Nospát írtak elő. De lehet, visszamegyek még ma mert nem múlnak a görcsök:(

2013. jan. 14. 15:44
 49/50 anonim ***** válasza:
100%

A 3000 és a 2000 teljesen zárt méhszájat jelöl! A 2000 azt jelenti, hogy kicsit már megrövidült a méhnyak (de teljes hosszában zárva van). Ez huszonharmadik héten, harmadik terhességnél teljesen normális! És ha tényleg elkezd nyílni, még az is belefér! Mint mondtam, nekem minden terhességnél egyre hamarabb kezdett nyílni, ennek ellenére mindet végig hordtam! Ne izgulj!!!

A 6. babát váró kismama

2013. jan. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:
Éjjelre bent fogtak de már itthon vagyok. Kicsit megnyugodtam:)
2013. jan. 15. 10:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!