Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én amióta terhes vagyok,...

Én amióta terhes vagyok, folyamatosan "rágerjedek" az orvosra a vizsgálat közben és utána meg fantáziálgatok róla. Normális ez? Más is van így?

Figyelt kérdés
Ha fiatal, ha öreg, ha jóképű, ha nem igazán, akkor is. Nem olyan, mint a szexuális vágy, vagy szerelem, de valami megmagyarázhatatlan vonzalom. Nagyon furcsa, mert terhesség előtt határozottan viszolyogtam a nőgyógyászoktól. Ja és van párom, akit imádok és ki is elégít, uh nagyon nem értem mi történik velem.
2009. aug. 28. 08:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Hát , semmi más nem történik veled, minthogy megnövekedett a szervezetedben az ösztrogén, ami ezért is felelős többek között. Lehet, az az időszak is "rádjön" hogy éjjel-nappal kívánod majd a szexet. Nálam az utolsó hónapban volt ez a jelenség, a férjem nagy örömére:)

2009. aug. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a pároddal, hogy eljátsszátok ezt az orvosos szitut. Így valóra válik a fantázia (félig) és jobban fogod magad érezni:)
2009. aug. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

Nyugi. Én a főnökömre gerjedek, szinte a fél munkaidőben. Pedig eddig észre sem vettem, hogy férfi. (na azért nem bújok össze vele). De fantáziálásnak nagyon jó. Délután már eleve felspanolva megyek haza, és elkapom a férjem grabancát. És általában tetszik neki a dolog.

Azt mondta olyan, mintha kicseréltek volna. Állandóan szexelnék. És a reggelek a legizgatóbbak, mikor már úgy ébredek, hogy kívánom. :)

2009. aug. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Én mióta megszültem gerjedek a szülészemre, álmodtam is már vele:S

Igaz azóta nem abban a körházban praktizál, hálistennek:)

2009. szept. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

szia! az első babámnál én is fel-fellángoló vonzalmat éreztem a nődokim iránt, pedig szegény nagyon csúnyácska!! :) aztán megszületett a fiam és csak nevettem az egészen.

most ismét terhes vagyok, kezdődnek a szép éjszakai álmok, és hamarosan szerintem ismét más "színben" látom a dokimat is. de én tapasztalatból tudom, bizony elmúlik :)))

2009. szept. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem gerjedtem a nőgyógyászomra. Sőt egyáltalán nem gerjedtem.
2009. szept. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Az enyem egy 60 ev körüli pasi, aki jo fej, de szexualis izgalmat egyaltalan nem valt ki belölem. Remelem igy is marad :D
2009. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én dokim 40es jópasi, néha az én fantáziám is beindul:) akkor már nem csodálkozom:)
2009. szept. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én nem azt érzem, hogy azonnal leteperném, csak mindig elgondolkodom, hogy vajon vele milyen lehet? Jó "szerető" lehet, vagy csapnivaló? Bár ez szinte minden valamire való pasi láttán foglalkoztat. Aki egy kicsit is szimpatikus, az rögtön beindítja a fantáziám.

Terhesség előtt nem volt ilyen. Majdcsak elmúlik!!!

2009. szept. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én terhesség nélkül is fantáziálgatok :D
2009. szept. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!